• Головна
  • Я зробив би так: Кандидат на посаду Дружківського міського голови Володимир Григоренко розповів про своє бачення вирішення міських проблем
23:49, 23 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Я зробив би так: Кандидат на посаду Дружківського міського голови Володимир Григоренко розповів про своє бачення вирішення міських проблем

Я зробив би так: Кандидат на посаду Дружківського міського голови Володимир Григоренко розповів про своє бачення вирішення міських проблем

На сайті 06267 ми сьогодні, до настання дня тиші, публікуємо відповіді чотирьох кандидатів на пост Дружківського міського голови, що стосуються вирішення п'яти проблем, які останнім часом дуже часто обговорюються жителями міста в різних інтернет-спільнотах.

Ми попросили кандидатів в мери поділитися своїм баченням ефективного вирішення таких проблем, як водопостачання міста, стан міських доріг, бездомні тварини, вуличне освітлення селищ і доступність до об'єктів міської інфраструктури осіб з інвалідністю. Іншими словами, дізналися про те, що б вони зробили в першу чергу для вирішення перерахованих проблем, якщо їх оберуть на посаду керівника міста.

Пропонуємо читачам сайту 06267 дізнатися, як збирається справлятися з названими проблемами кандидат на посаду Дружківського міського голови Володимир Григоренко.

Стан доріг

«У Дружківці наразі потребують ремонту дороги загальною площею близько 1,2 млн квадратних метрів. У минулому році було виділено загалом 10 млн гривень на капітальний і поточний ремонт міських доріг. У цьому році на ці ж цілі було виділено близько дев'яти мільйонів. Це при тому, що через пандемію Ковід-19 і, відповідно, значне скорочення виробництва надходження до міського бюджету були дуже скромними. А ось щоб привести до належного стану всі дороги в нашому місті, необхідно близько чотирьохсот мільйонів гривень. Через дорожнечу останнім часом у пріоритеті проведення поточного ремонту доріг. Але ми отримали техніку, яка за новою технологією усуває ями на дорогах шляхом вприскування під тиску спеціального складу, і в тих місцях асфальт тримається добре - після минулої зими на ділянках, де ремонт проводився за новою технологією, ями не з'явилися.Найголовнішим завданням на майбутній рік в плані ремонту доріг я бачу приведення до ладу дорожнього полотна на автошляхах, що ведуть в селища Донський, Яковлівка тощо. Їх стан вкрай незадовільний. Для вирішення цього завдання по максимуму ми будемо брати участь у всіляких проектах, організованих закордонними партнерами, аби залучити інвестиції для ремонту наших доріг».

Бездомні тварини

«Шостого жовтня підрядники, з якими наше місто уклало договір на вилов, стерилізацію, чіпування бездомних собак, забрали на проведення необхідних процедур 18 собак з чотирьох районів міста. Згідно з угодою, цих тварин в такій же кількості повинні повернути в звичні місця. Що стосується причин, чому була обрана саме ця організація з Харкова, то основна з них - наявність у підрядників спеціального розплідника. У розпліднику цих собак містять, а після проведення спеціальних процедур здорових собак привозять назад, а хворих залишають для проведення лікування. В ідеалі, звичайно, треба в Дружковку створювати свій розплідник, вольєрів на 50. У нас для цього є і фахівці, і волонтери, і зоозахисники. Але ось ми порахували, у скільки обійдеться утримання такого розплідника цілий рік, з зарплатою фахівців, з годуванням собак в розпліднику і так далі, то вийшла сума близько ста мільйонів гривень на рік. Кошти немалі. А договір з підрядною організацією закінчується наприкінці поточного року, тобто ми не платимо їм цілий рік, а тільки за проведену відповідно до умов договору роботу. Нещодавно ми провели переговори з організацією ПРООН щодо проекту створення власного розплідника у Дружківці. Управління житлово-комунального господарств зараз готує проект про створення розплідника на півсотні вольєрів. Якщо цей проект буде схвалено та проінвестувано зарубіжними донорами, то подальша співпраця зі сторонніми підрядниками для виконання цих робіт нам вже не знадобиться. Ми цілком можемо обійтися власними силами, залучаючи для допомоги наші громадські організації, зоозахисників. Таке завдання по вирішенню цього питання стоїть на 2021 рік».

Водопостачання

«Проблема зношеності водопровідних мереж в місті одна з найсерйозніших. Сама мережа була створена ще в 1954 році. Звичайно, за цей час вона зносилася і вже давно не відповідає необхідним вимогам. На зустрічах з мешканцями мені часто задавали питання щодо безперебійного водопостачання. Тому найбільш часті скарги ми виписали, і на тих ділянках будемо домагатися першочергового ремонту водопроводу. Якщо мене оберуть міським головою, то в листопаді поточного року на сесії міськради ми будемо розглядати програму водопостачання Дружківки на 2021 рік - спільно з керівництвом міськводоканалу, з представниками Компанії «Вода Донбасу». Це необхідна умова, тому що наш водоканал - це просто структурний підрозділ «Води Донбасу». Місто, промислові та комунальні підприємства Дружківки надають міськводоканалу посильну допомогу технікою, запчастинами тощо. Але питання безперебійного водопостачання має вирішуватися однозначно. І саме для поетапного вирішення даного питання необхідно прийняти програму».

Вуличне освітлення

«Хочу сказати, що через пандемію коронавирусной інфекції ми в цьому році загубили час для реалізації програми «Місто без околиць». В цьому році, з січня по жовтень, на території обслуговування Дружківської міськради було запущено 335 світлоточок. А щоб повністю висвітлити наше місто, необхідно встановити майже тисячу світлоточок. Якщо наші підприємства будуть працювати і далі так, як вони працювали в серпні-вересні, як працюють зараз, то ми з оптимізмом дивимося на перспективу наповнення міської скарбниці. І тоді у наступному році ми зможемо до кінця реалізувати проект з освітлення віддалених селищ в рамках програми «Місто без околиць».

Доступність

«Проблема доступності в нашому місті ми намагаємося вирішити, але, на жаль, не завжди належним чином. Дуже часто від людей з інвалідністю надходять скарги, що торгові точки начебто і оснастили свої заклади пандусами, але в'їхати по ним вкрай проблематично. Також нас часто критикують за відсутність плавних з'їздів з тротуарів на дорогу в місцях пішохідних переходів. Я дав доручення головному архітектору міста проаналізувати цю ситуацію і підготувати звіт про проблемні ділянки, які до сих пір не приведені у відповідність до вимог доступності. Так що однозначно робота над вирішенням цього питання, якщо мене оберуть міським головою, буде продовжена».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #місцеві вибори #кандидат #міський голова #вирішення #проблеми #Володимир Григоренко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...