• Головна
  • Встановлення жолобів - 3 правила, які ви повинні пам’ятати
Новини компаній
11:33, 2 листопада 2020 р.

Встановлення жолобів - 3 правила, які ви повинні пам’ятати

Новини компаній

Жолоб - елемент дренажної системи збору дощової води, в який дощ попадає з даху. Правильна установка жолобів, які запропоновані на сайті https://nasha-stroyka.com.ua/plastikovye-vodostoki/ (тобто нахилу жолоба та багатьох інших елементів) відводить цю воду далі до водостічної труби, яка стікає під впливом сили тяжіння. Щоб не турбуватися про правильну роботу цього ключового елемента в майбутньому, варто пам’ятати кілька простих правил вже на етапі складання. Вода не буде текти вгору - ця проста істина вже породжує цілком конкретні правила складання.

Встановлення пластикових (ПВХ) та металевих жолобів

Щоб вода вільно текла по жолобу, її потрібно планувати на етапі монтажу дахових або стикових гаків. Наприклад, якщо водостічна труба розташована праворуч від даного схилу даху, то крайній лівий гачок на цьому краю даху встановлюється на найвищому рівні. Кожен наступний гак встановлюється не далі, ніж на 60 сантиметрів (як зазначають будівельні норми) від попереднього та трохи нижче, так що жолоб остаточно нахиляється вправо, вниз, під кутом приблизно 2-5 градусів по горизонталі.

Варто ознайомитися з рекомендаціями виробника нашої водостічної системи, оскільки неправильний монтаж може призвести до втрати гарантії. Також часто трапляється так, що при встановленні пластикових жолобів пред’являються дещо інші вимоги, ніж до сталевих.

Весь цей процес надзвичайно важливий. Якщо вода не може вільно стікати, вона залишиться в жолобі. Надмірне накопичення води може призвести до замерзання взимку та розгерметизації. Як ви вже здогадалися, негерметичний жолоб - це початок проблем із мокрими стінами або фасадами.

Кріплення жолоба "проти зерна" неправильне

Правильно виготовлений жолоб складається з секцій (типова довжина становить 2, 3 або 4 метри), виконаних таким чином, що один елемент вкладається в інший, що полегшує складання. Природно, що в цьому місці виникає невеликий «крок». Ідея полягає в тому, що треба зібрати компоненти жолоба таким чином, щоб вода стікала вниз по "сходинці". Це надзвичайно важливий елемент у зборі жолоба. Якщо цього не зробити, це може призвести до великої шкоди.

Як з’єднати жолоби з благородних матеріалів (мідь, алюміній, титан, цинк)?

Якщо ви використовуєте для системи водостоків благородний матеріал, такий як титан-цинк, алюміній, мідь, ви будете мати спокій близько 100 років, а мідь - навіть 300 років. Ви також можете замовити прискорене патинування для приголомшливого візуального ефекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...