• Головна
  • У представників Дружківської громади запитають про безпеку та правопорядок
11:32, 3 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У представників Дружківської громади запитають про безпеку та правопорядок

У представників Дружківської громади запитають про безпеку та правопорядок

У Дружківці стартує дослідження громадської думки з метою подальшої розробки комплексної програми, спрямованої на вирішення питань громадської безпеки.

На початку 2019 року в Дружківській громаді презентували Профіль громади, в основі створення якого було покладено соціологічне опитування мешканців відносно проблем громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Ініціатори дослідження виявили проблеми, пов’язані з різними аспектами безпеки, які дійсно хвилюють людей та охоплюють значно ширше коло питань, аніж люди звикли сприймати.

Відповідний документ став навігатором у діяльності громадських організацій Дружківки, і, в підсумку, з моменту публічного представлення Профілю, громадські діячі розробили та реалізували понад десять проєктів.

Серед цих проєктів – ініціатива з проведення загальноміської фандрайзингової кампанії «Інвестуй у Дружківську освіту», створення зеленої кімнати для роботи із дітьми та молоддю на базі відділення поліції, проєкт «Здорова громада», у рамках якого створили спеціалізований кабінет діагностики, лікування патологій шийки матки та пологової зали для жінок, які хворіють на вірусні інфекції, у тому числі і на COVID-19.

Сьогодні у стадії реалізації знаходиться ще один проєкт, доцільність якого обумовлена потребами, зазначеними у Профілі, – це «Громадська безпека у фокусі».

У представників Дружківської громади запитають про безпеку та правопорядок, фото-1

В межах проєкту кожен зацікавлений мешканець громади матиме можливість взяти участь у дослідженні громадської думки, висловити своє бачення, озвучити потреби, звернути увагу на безпекові проблеми, що існують у громаді.

Інформація, зібрана у такий спосіб, стане основою комплексної міської програми, спрямованої на покрокове вирішення відповідних проблем.

У представників Дружківської громади запитають про безпеку та правопорядок, фото-2

Коаліція громадських організацій «Нова Дружківка», «Твій формат» та «Україна можливостей» у співпраці із Дружківською міською радою проведе протягом листопада низку заходів, в ході яких обговорюватимуться проблеми, які на думку людей пов’язані із громадською безпекою та стримують розвиток громади.

Завдяки проєкту в громаді також буде створено ситуативний центр та встановлено 30 камер для проведення моніторингу громадського порядку та безпеки.

У представників Дружківської громади запитають про безпеку та правопорядок, фото-3

За словами Сергія Пронкіна, голови ГО «Нова Дружківка», результати дослідження в рамках створення Профілю громади демонстрували, що вдень лише 52% респондентів відчувають себе у безпеці, ще 37 % вагаються, оцінивши цей показник як «50 на 50». В той же час вночі ці показники складають 17% та 47% відповідно. Це свідчить про необхідність системного підходу до створення безпечної громади.

«У рамках проєкту планується проведення комплексного аналізу питань безпеки у місті, конкретизація тих запитів, що були відображені у Профілі громади. На основі цих даних робочою групою з громадської безпеки та фахівцями виконавчого комітету буде розроблено міську програму «Безпечна громада», яка дасть можливість не лише узгодити майбутні ініціативи всіх інститутів, що опікуються безпековими сервісами, а і виділяти бюджетні кошти на створення безпечного міського середовища», – зауважила Світлана Агаджанян, координаторка проєкту «Громадська безпека у фокусі».

Найближчим часом команда проєкту проводитиме фокус-групи. Всіх охочих запрошують долучитися до опитування та заповнити форму за посиланням https://forms.gle/NenCwD8vgU84pxte9

Проєкт «Громадська безпека у фокусі» реалізується громадською організацією «Твій формат» у партнерстві з Дружківською міською радою та ТОВ «Контакт» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #Дружківська громада #проєкт #громадська безпека #опитування #правопорядок #думка громади
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...