5 популярних книжок осені 2020

5 популярних книжок осені 2020 , Олександра Пилипенко

Пропонуємо вам 5 цікавих книжок цієї осені, які варто почитати. 

Новинки цієї осені - книжки із захоплююими сюжетами і цікавими персонажами. Ми підібрали для вас 5 видань, які потрапили у список найочікуваніших новинок цієї осені. 

Аркур. Натхнення. Ростислав Ріпка 

Ця книга є проєктом фотографа Ростислава Ріпки, який зобразив у ній легендарних і сильних жінок українського шоу-бізнесу, які надихають своєю талановитістю і силою. 

У основу книги покладені 37 портретів зірок у кінематографічних образах і знятих у стилі "Harcourt" (відома французька студія 30-х років, яка поклала основу класичній чорно-білій фотографії).

280 днів навколо світу. Артемій Сурін

280 днів навколо світо, або Історія однієї мрії від Артемія Суріна - це розповідь автора про кругосвітню подорож, про яку він мріяв з дитинства. Йому вдалось її здійснити, але подорож ця була нелегка, наповнена пригодами та звершеннями. Відправною і фінальною крапкою подорожі став рідний дім мандрівника. 

За результатами подорожі Артемія Суріна прийняли до міжнародного клубу видатних мандрівників Explorers Club, нагородили орденом "Великі Українці сучасності", а експертна рада Книги рекордів України за результатами голосування обрала його бренд-амбасадором України в світі.

Прокляття кремнієвої долини. Анна Вінер 

Книга "Прокляття кремнієвої долини" Анни Вінер розповідає про стартап-культуру у сучасному світі. Авторка реалістично зображає у своїй роботі прагнення і розчарування людей, а також неоднозначність, яка криється у стартапах. 

Це історія про світ, що має розплачуватися за наслідки, які його творці лише починають усвідомлювати.

Збудуй міцну сім’ю. Гері Чемпен, Шеннон Ворен  

Книга "Збудуй міцну сім‘ю" - це робота доктора філософії, консультанта із питань сімейних стосунків Чемпена і професора Ворена, які порівнюють будівнитво будинку і стосунків. За їх тревдженням, дім, який зруйновано, можно відбудувати. Так само можна зробити і в стосунках. Усі розділи містять у собі ідею порівняння благоустрою будинку і сімейного життя. 

Це можливо: збудувати життя, до якого ви прагнете, з людьми, яких ви любите!

Мандрівка тривалістю в життя. Роберт Айген

Мандрівка тривалістю в життя. Чого мене навчили 15 років на чолі "Walt Disney" - книга, у якій автор розповів про роботу СЕО величезної компанії, історію про керівництво Disney і про головний період зростання компанії. 

Айген розповідає, як йому вдалось розширити присутність Disney за межами Сполучених Штатів і створив план розвитку компанії на міжнародній арені. Як йому вдалось реалізувати такий маштабний проект, читайте у книзі. Славянск Дружковка новости новини книги осінь література
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі