• Головна
  • Вітаргін: в чому його унікальність?
Новини компаній
13:00, 12 листопада 2020 р.

Вітаргін: в чому його унікальність?

Новини компаній
Вітаргін: в чому його унікальність?

Ви досі не знайомі з чудо-препаратом Вітаргін? Не знаєте що це і для чого його приймають? Що ж, - ми вкотре розповімо Вам про те, що він собою представляє, в чому його унікальність та чому його просто необхідно вживати, аби бути максимально здоровими.

Ви мабуть чули про те, що водорості є джерелом різних вітамінів, мікро- та макроелементів.

Існує декілька видів водоростей: червоні, зелені та бурі.

Найбільш розповсюдженим та відомим різновидом водоростей є ламінарія. Корисні якості цієї бурої морської водорості залежать від багатьох факторів. По-перше, це вік рослини. Максимум корисних речовин в своєму складі містять водорості, вік яких сягнув двох років. Адже саме за цей період часу вони повноцінно збагачуються фукоіданом, альгінатами, амінокислотами і вітамінами.

Не менш важливим є місце їх вирощування. Водорості здатні вбирати в себе не лише корисні речовини, але й шкідливі. Тому ті рослини, які ростуть в забруднених водах, прибережних зонах вбирають в себе все погане з навколишнього середовища.

Для виготовлення Вітаргіну використовується дворічна ламінарія, що росте на Далекому Сході в глибинах Охотського моря. Цей регіон вважається екологічно чистим, а водорості не містять в собі жодних шкідливих речовин.

Гель, виготовлений на основі цих водоростей, містить всі вітаміни, мінерали та амінокислоти, що входять до складу ламінарії.

Чому саме гель?

Ви мабуть вже вживали раніше свіжі чи сушені водорості у вигляді салатів. Але вченими було доведено, що в такому вигляді вони важко розщеплюється в організмі. Відповідно ми отримуємо лише невелику долю наявних у них вітамінів та мінералів.

Довгий час вчені шукали оптимальний метод обробки водорості, який дав би можливість максимально зберегти її поживні властивості і спростити засвоєння їх організмом людини. Він був знайдений.

Це обробка ламінарії при низьких температурах та виготовлення на її основі гелю, який містить всі корисні вітаміни та мінерали і при цьому швидко та легко засвоється в організмі.

Так і зявився унікальний за своїм складом продукт – Вітаргін, який має гелеву консистенцію та засвоюється нашим організмом на 98%. При цьому низькотемпературний гідроліз дозволив зберегти всі корисні властивості бурої водорості в природному співвідношенні.

Тобто Вітаргін – це повністю натуральний засіб виготовлений на основі бурих водоростей та екстрактів ягід. Він ефективно очищує наш організм від шлаків та токсинів, насичує необхідними вітамінами та мінералами і зміцнює наш імунітет, завдяки чому повертається легкість, запас енергії, а організм стійко протидіє хворобам.

Вживання Вітаргін-гелю – надзвичайно проста процедура. Достатньо випивати всього одну ложечку гелю двічі на день і Ви відчуєте його чудодійний ефект на власному організмі.

Ознайомитись з сертифікатами препарату та замовити Вітаргін-гель Ви можете на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вітаргін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...