• Головна
  • Мешканці Дружківки можуть повідомляти про гострі проблеми міста просто на інтерактивній мапі
14:53, 19 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Мешканці Дружківки можуть повідомляти про гострі проблеми міста просто на інтерактивній мапі

Мешканці Дружківки можуть повідомляти про гострі проблеми міста просто на інтерактивній мапі

Активісти ГО «Громадський патруль» створили інтерактивний сайт найактуальніших потреб Дружківки, про які мають змогу повідомляти самі мешканці міста.

Ініціатори цього проєкту наголошують: яким буде ваш будинок, двір, вулиця та місто загалом – залежить саме від вас, дружківчан.

Саме для того, щоб зробити швидкі зміни у громаді, і було створено інтерактивний сайт потреб Дружківки, який можна найти за наступним посиланням:

https://druzhkivka.civicpatrol.com.ua/

На сайті можна зареєструвати актуальну потребу, позначити найбільш важливу проблему у місті чи підтримати голосуванням пропозиції інших городян.

У свою чергу активісти «Громадського патруля» зобов’язуються спільно з представниками місцевої влади домогтись аби побажання містян були реалізовані.

Потреби, що наберуть найбільшу кількість підтримки, стануть пріоритетом для їх вирішення вже найближчим часом, зазначили у «Громадському патрулі».

Наразі на сайт від мешканців вже надійшло 43 повідомлення з різних куточків Дружківки та з позначкою конкретних місць на інтерактивній мапі. 

Проєкт «Платформа муніципальних потреб Дружківки» реалізується ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #суспільство #громада #громадський патруль #інтерактивний сайт #потреби міста #мапа #голосування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...