Мешканці Дружківки можуть повідомляти про гострі проблеми міста просто на інтерактивній мапі

Мешканці Дружківки можуть повідомляти про гострі проблеми міста просто на інтерактивній мапі, Виктор Проскурников

Активісти ГО «Громадський патруль» створили інтерактивний сайт найактуальніших потреб Дружківки, про які мають змогу повідомляти самі мешканці міста.

Ініціатори цього проєкту наголошують: яким буде ваш будинок, двір, вулиця та місто загалом – залежить саме від вас, дружківчан.

Саме для того, щоб зробити швидкі зміни у громаді, і було створено інтерактивний сайт потреб Дружківки, який можна найти за наступним посиланням:

https://druzhkivka.civicpatrol.com.ua/

На сайті можна зареєструвати актуальну потребу, позначити найбільш важливу проблему у місті чи підтримати голосуванням пропозиції інших городян.

У свою чергу активісти «Громадського патруля» зобов’язуються спільно з представниками місцевої влади домогтись аби побажання містян були реалізовані.

Потреби, що наберуть найбільшу кількість підтримки, стануть пріоритетом для їх вирішення вже найближчим часом, зазначили у «Громадському патрулі».

Наразі на сайт від мешканців вже надійшло 43 повідомлення з різних куточків Дружківки та з позначкою конкретних місць на інтерактивній мапі. 

Проєкт «Платформа муніципальних потреб Дружківки» реалізується ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Дружківка суспільство громада громадський патруль інтерактивний сайт потреби міста мапа голосування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі