• Головна
  • "Ми тут": активісти прифронтових міст Донеччини та Луганщини провели акцію на підтримку своїх громад
На лінії зіткнення
20:14, 21 листопада 2020 р.

"Ми тут": активісти прифронтових міст Донеччини та Луганщини провели акцію на підтримку своїх громад

На лінії зіткнення

Громадські активісти Авдіївки, Торецька, Світлодарська,  а також  Попасної та Щастя, які об’єдналися у  коаліцію “На лінії зіткнення” провели регіональну акцію “Ми тут”

Учасники акції опублікували світлини з заходу в соцмережах, та пояснили, чому вони вийшли на акції.

Мета акції - привернути увагу суспільства і державних органів влади до проблем розвитку громад на лінії зіткнення та допомогти у втіленні важливих проєктів в прифронтових громадах.

 Як пройшли акції в містах

Світлодарськ 

Акція у Світлодарську, який стикається з великими економічними проблемами і кризою місцевої влади та потребує створення умов для створення та розвитку бізнесу. Учасники акції в Світлодарську закликали містян, які мають бажання допомогти розвитку власної громади, приєднуватись до Коаліції "На лінії зіткнення".

"Ми тут": активісти прифронтових міст Донеччини та Луганщини провели акцію на підтримку своїх громад, фото-1

 Авдіївка

"Цією акцією ми хочемо привернути увагу держави і суспільства до Коаліції та надалі ефективніше вирішувати проблемні питання громади. Дякуємо усім, хто долучився Разом — ми сила", — зазначають активісти з Авдіївки.

Торецьк 

"Наше місто розташоване у безпосередній близькості до лінії зіткнення. Це ускладнює розвиток громади, обмежує фінансові джерела для наповнення міського бюджету. Місто практично постійно бореться за виживання та разом з іншими прифронтовими громадами потребує змін і кращого рівня життя. Ми — за розвиток бізнесу! Ми — за розвиток громади!", — пишуть учасники акції з Торецька.

Щастя

 У місті Щастя в заході взяли участь представники місцевих громадських організацій, зокрема, ГО “Культурна фортеця”, а також партії "Сила людей". Захід координував місцевий очільник цієї політсили, активіст Віталій Пріліпа.

"Ми тут": активісти прифронтових міст Донеччини та Луганщини провели акцію на підтримку своїх громад, фото-2
"Ми тут": активісти прифронтових міст Донеччини та Луганщини провели акцію на підтримку своїх громад, фото-3

Попасна 

"Попасна — це логістичний кут. Місто залізничників, які все менше потрібні Укрзалізниці. Містоутворюючі підприємства зупиняються чи зменшують обсяги виробництва, інвестори бояться заходити у місто поруч із лінією фронту. Та місто живе й розвивається всупереч всім проблемам і бідам, хоча і повільно", — повідомляють учасники акції з Попасної.

Про коаліцію

Наразі в Коаліцію "На лінії зіткнення" вже входять активні представники громад з Авдіївки, Світлодарська, Торецька, Попасної, Щастя - загалом з 12 громад розташованих вздовж лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях. Та вже наступного року до неї приєднаються ще декілька громад. Метою коаліції є відстоювання інтересів прифронтових громад на регіональному, обласному та національному рівнях,  а також спільно вирішувати місцеві проблеми.

Пропозиції Коаліції направлені міністерствам, комітетам Верховної Ради України, Донецькій і Луганській обласним державним адміністраціям. Втілення цих пропозицій допоможе стимулювати економічний розвиток, розбудовувати інфраструктуру та забезпечувати надання якісних медичних послуг в прифронтових громадах.

На сьогодні прифронтовим громадам для розвитку потрібні системні зміни, треба розвивати економіку та відновлювати інфраструктуру,  створювати інструменти надавати гарантій інвесторам та стимулювати розвиток підприємництва.

Загалом Коаліція прифронтових громад Луганської та Донецької областей "На лінії зіткнення" заявила такі цілі:

• забезпечити ефективне використання ресурсів громад,

• створити стимули для розвитку малого та середнього бізнесу у прифронтових громадах,

• відновити зруйновану та розвивати існуючу інфраструктуру,

• забезпечити мешканців прифронтових громад якісними медичними послугами

Тож якщо ви активний, живете у громаді на лінії зіткнення та маєте бажання допомогти власній громаді розвиватися, приєднуйтесь до Коаліції "На лінії зіткнення" на сторінці у Facebook.

Матеріал підготовлений Денисом Бігуновим в рамках проєкту "На лінії зіткнення", що впроваджується ГО "Сильні громади". Впровадження ініціативи "На лінії зіткнення" стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки проєкту "Демократичне врядування у Східній Україні". Погляди та точки зору, висловлені у статті, належать авторам та не обов'язково відображають погляди Уряду Сполучених Штатів та/чи USAID.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прифронт #лінія #зіткнення #активісти #громади
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...