• Головна
  • Претенденти на посаду мера Дружківки висловилися щодо минулих виборів
22:04, 3 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Претенденти на посаду мера Дружківки висловилися щодо минулих виборів

Претенденти на посаду мера Дружківки висловилися щодо минулих виборів

Мешканці Дружківки 25 жовтня проголосували на місцевих виборах, в тому числі і за кандидатуру міського голови.

Як ми раніше повідомляли, за результатами голосування, що були оприлюднені Центральною виборчою комісією, найбільшу підтримку дружківчан отримав секретар Дружківської міської ради і наразі виконуючий обов'язки міського голови Володимир Григоренко. За нього віддали свої голоси 52,78 відсотків виборців.

За Віктора Баштового проголосували 35,11 відсотків дружківчан.

Ірина Кірікова отримала підтримку 7,18 відсотків виборців.

Олег Бєляков набрав 4,9 відсотків.

Таким чином, завтра, 4 грудня, на першому засіданні сесії Дружківської міської ради восьмого скликання Володимир Григоренко складе присягу і офіційно стане на посаду міського голови.

У листопаді, після того, як стали відомі офіційні результати місцевих виборів, журналіст сайту 06267 звернувся до всіх чотирьох претендентів на посаду Дружківського міського голови з проханням прокоментувати ці вибори, оцінити, наскільки вони, на їхню думку, були чесними і прозорими.

Пропонуємо увазі читачів їхні відповіді.

Віктор Баштовий:

Вважаю, що місцеві вибори пройшли нечесно. Причому не тільки у Дружківці, але і у всій Донецькій області. Виявляли і «сітки», і «мертвих душ», і підвіз виборців на дільниці.

На мою думку, десь 20 відсотків голосів виборців було вкрадено. Не кажу, у кого саме вкрали голоси, але за нашими спостереженнями мова йде саме про 20 відсотках вкрадених голосів.

Інформацію щодо виявлених порушень ми передали в правоохоронні органи. Чим це закінчиться - побачимо. Проте радує те, що з кожними місцевими виборами в міській раді стає все більше незалежних депутатів, не прив'язаних до місцевої верхівці. І хоч я і програв на цих виборах, нам вдалося згуртуватися з однодумцями з інших партій, які будуть представлені в міській раді нового скликання.

Примітка редакції:Віктор Баштовий виставляв свою кандидатуру на посаду міського голови як самовисуванець, тому він не пройшов до нового складу міської ради від жодної з політичних партій.

Володимир Григоренко:

Результатами минулих виборів я задоволений. Однак, якщо оцінювати їх в цілому, то, на мою думку, вони були «брудними», перш за все з боку команди мого основного суперника.

Прикладів «брудного» ведення конкурентної боротьби з боку конкурентів було помічено чимало, причому не тільки в Дружківці. Але це, як продемонстрував підсумок виборів, користі нашим суперникам не принесло.

Хочу також з жалем відзначити, що явка в цей раз була вкрай низькою. І, тим не менш, на виборчі дільниці прийшли люди з високою громадянською відповідальністю, і вони проголосували за те, щоб Дружківка і надалі розвивалася так, як вона розвивається сьогодні.

Що стосується звинувачень в підвезенні виборців на дільниці, то я заявляю, що ми нікого на дільниці не підвозили, опонентів не ображали, а тільки іноді відповідали на безпідставні і нічим не підтверджені звинувачення.

Запевняю, що наша команда чесно провела ці вибори, чого не можу сказати про наших основних конкурентів.

Ірина Кірікова:

Вважаю, що місцеві вибори в Дружківці пройшли нечесно. Було підвезення виборців практично на всі ділянки. Я особисто бачила одну і ту ж родину - мама, тато і дочка - на кількох виборчих дільницях. Немає сумніву, що це була так звана «карусель».

Що стосується подачі заяв в правоохоронні органи з приводу помічених порушень, то я не бачу сенсу туди звертатися. Що з того? За попередніми справах немає ніяких істотних результатів. Ну покарали «стрілочників», і що? Порушення як були так і залишилися.

Олег Бєляков:

Повністю оцінювати те, як пройшли місцеві вибори в Дружківці, я не можу, тому що моїх представників у виборчих комісіях не було.

Щодо особистих спостережень - дуже здивований низькою явкою виборців. У зв'язку з цим вважаю за недоцільне давати оцінку минулим виборам. Розчарований байдужістю більшості виборців.

Від редакції:Нагадуємо, що завтра, 4 грудня, відбудеться перша сесія Дружківської міського ради восьмого скликання. Початок - о 15:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #місцеві вибори #коментарі #претенденти #посада #міський голова #оцінка #проведення #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...