• Головна
  • Дружківка: Кого побачимо у складі депутатських комісій міської ради
10:58, 14 грудня 2020 р.
2
Надійне джерело

Дружківка: Кого побачимо у складі депутатських комісій міської ради

Дружківка: Кого побачимо у складі депутатських комісій міської ради

Згідно з розпорядженням міського голови Володимира Григоренко, друге пленарне засідання першої сесії Дружківської міської ради восьмого скликання відбудеться у середу, 16 грудня.

Нагадаємо, на першому засіданні, що відбулося 4 грудня, новообрані депутати міськради та міський голова склади присягу та отримали депутатські посвідчення.

Друге пленарне засідання обіцяє бути доволі цікавим, бо розглядатимуться такі важливі питання, як створення постійних депутатських комісій міськради нового скликання та обрання їхніх голів.

Також на порядку денному питання про умови оплати праці міського голови, про затвердження Положення про старост Дружківської територіальної громади та про початок процедури реорганізації шляхом приєднання до Дружківської міської ради Олексієво-Дружківської селищної ради, Райської селищної ради, Кіндратівської сільської ради, Миколайпільської сільської ради, Софіївської сільської ради, Торської сільської ради.

Кого ж ми можемо побачити у складі постійних депутатських комісій та хто їх може очолити?

Дружківка: Кого побачимо у складі депутатських комісій міської ради, фото-1

Ці призвіща вже відомі, але все може ще змінитися у процесі голосування депутатів у найближчу середу.

Згідно з проєктом рішення Дружківської міської ради «Про затвердження складу та обрання голів постійних комісій Дружківської міської ради VІII скликання», що оприлюднено на офіційному сайті міськради, у складі комісії з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів можуть увійти наступні депутати: Віктор Гайдук, Тетяна Горбаньова, Антон Зайцев, Денис Миронов, Галина Небогатікова, Олександра Пахомова, Віталій Підопригора, Віталій Підгорний та Анатолій Селіванов.

Очолити цю комісію, згідно з проєктом рішення міськради, може Галина Небогатікова.

Дружківка: Кого побачимо у складі депутатських комісій міської ради, фото-2

У складі комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку можемо побачити таких обранців: Дмитро Ковилін, В’ячеслав Ловчиков, Сергій Нещотний, Павло Островський, Сергій Руденко, Ольга Ченцова, Ігор Шкодін.

Цю комісію, за проєктом, може очолити Дмитро Ковилін.

Дружківка: Кого побачимо у складі депутатських комісій міської ради, фото-3

До складу комісії з питань освіти, культури, спорту та молоді можуть увійти депутати Костянтин Бєлашенко, Федір Іл’єнко, Тетяна Кулик, Валентина Лугова, Євген Фіалко.

Головувати у цій комісії, за проєктом рішення, може Тетяна Кулик.

У комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екологіЇ можливо увійдуть Аліса Аксьонова, Максим Бандура, Наталія Гордєєва, Володимир Кутненко та Людмила Ладник.

Планується, що на чолі цієї комісії стане Максим Бандура.

Запланований склад комісії з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва: Сергій Бурикін, Микола Довбня, Тетяна Кутненко, Ольга Куплевацька, Ашот Мелікбегян, Віталій Пилипенко, Ігор Шехов.

За проєктом, цю комісію має очолити Ашот Мелікбегян.

Чи відбудуться зміни у складі комісій та у їхньому керівництві дізнаємося вже у середу, 16 грудня. Чекати залишилося недовго.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #сесія #депутати #рішення #міська рада #склад #депутатські комісії
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
В
14 грудня 2020 р., 17:41
А чем закончился конфликт Ковылина в детском саду?
Оголошення
live comments feed...