![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
17:43, 30 квітня 2021 р.
Дружківські пішохідні переходи стануть безпечнішими
З міського бюджету виділили гроші на модернізацію пішохідних переходів нашого міста.
Переходи оснастять світлодіодними проекторами і стрічками, підсвіченими дорожніми знаками і LED-світильниками з датчиком руху. Все це дозволить збільшити безпеку дорожнього руху, оскільки водіям буде набагато легше розпізнати зебри здалеку, в погану погоду і в темний час доби. А те, що освітлення буде включатися тільки на час переходу пішоходом дороги, обіцяє ще й економію коштів.
Проект обещают реализовать в кратчайшие сроки. Уже идут работы по улице Соборной, 15, а запланировано еще усовершенствовать переходы возле дворца культуры «Этюд», около супермаркета АТБ по улице Космонавтов и также на улице О. Тихого.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...