• Головна
  • Співробітники VESCO провели акцію «Діти - наше майбутнє»
18:26, 10 травня 2021 р.

Співробітники VESCO провели акцію «Діти - наше майбутнє»

В рамках традиційної акції корпоративного волонтерства «Діти - наше майбутнє» гірники надали допомогу дошкільним закладам в підготовці ігрових майданчиків до літнього сезону, а також навели порядок на території двох дитячих майданчиків, раніше встановлених VESCO.

Акцію «Діти - наше майбутнє» компанія VESCO реалізує щорічно, допомагаючи дитячим садам в підготовці вуличного ігрового обладнання до літнього сезону. Кожен раз гірники приїжджають в різні дитячі сади, щоб розподілити допомогу між дошкільними закладами міста.

У цьому році співробітники компанії прийшли з фарбою, пензликами і хорошим настроєм в дитячий сад «Чебурашка». Тут гірники фарбували вуличне ігрове обладнання, а також встановили придбані компанією нові елементи ігрових зон - гірку, два балансира, пісочницю та дві лавочки. Починаючи з цього року компанія вирішила не тільки допомагати з фарбуванням та малярськими приладдям, а й приходити в дитсадки з такими ось корисними подарунками у вигляді ігрового обладнання.

«Ми завжди раді допомозі, а тим більше в такому форматі. Співробітники VESCO сьогодні допомогли нам не тільки пофарбувати обладнання, яке, до речі, компанія і встановлювала кілька років тому, але і подарували нові ігрові елементи, - каже Валентина Ковляшенко, завідуюча дитячим садком «Чебурашка». - Будемо вважати це подарунком до Дня народження дитячого садка. Нам в цьому році виповнилося 45 років і такий презент як не можна до речі. Не секрет, що майданчики в дитячих садах вимагають оновлення. Спасибі компанії за допомогу і подальшого їй процвітання ».

Дошкільному закладу «Дюймовочка» VESCO передала фарбу і малярський інвентар для самостійної фарбування. І, вже за традицією, співробітники компанії навели порядок на території двох дитячих майданчиків, встановлених VESCO в рамках соціального партнерства з міськрадою. Фарбували огорожу і дерев'яні елементи майданчиків, що розташовані в сквері «Дитячий» і біля Місця закоханих. До речі, дитячий майданчик біля Місця закоханих була одним з перших подарунків місту від компанії в рамках договору соцпартнерства. Цього року їй вже 9 років. Завдяки тому, що волонтери VESCO щорічно наводять тут порядок, вона і до цього дня виглядає охайно і радує малюків своїми яскравими фарбами.

«Після того як малюк підріс, ми почали приводити його на дитячий майданчик. І цей ігровий комплекс біля Місця закоханих нам підходить найбільше - він поруч з будинком, - говорить Юлія Шаповал. - Радує, що за станом майданчика стежать, вчасно фарбують, прибирають. Як тільки фарба підсохне, прийдемо сюди кататися на гойдалках. Спасибі VESCO за площадки і небайдужість до нашим діткам ».

Гірники в свою чергу визнаються: раді допомогти місту в наведенні порядку і підтримці цих дитячих майданчиків в належному стані.

«Особисто для мене важливо, як виглядають дитячі майданчики нашого міста, адже я сама мама, - каже Лілія Петляк, геолог VESCO. - Наша компанія щорічно наводить порядок на ігрових майданчиках, подарованих Дружківці, щоб показати: мало побудувати, потрібно ще підтримувати об'єкти в хорошому стані. Я з радістю беру участь в акції «Діти - наше майбутнє», адже це можливість внести свій внесок у благоустрій міста ».

https://dnl.dn.ua/news/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...