• Головна
  • Жителям Дружківки потрібно переоформити субсидії
16:52, 17 травня 2021 р.

Жителям Дружківки потрібно переоформити субсидії

З 1 травня 2021 року призначення житлових субсидій буде здійснюватися тільки після представлення нових заяви і декларації, які потрібно заповнити за новими формами.

У УСЗН повідомляють, що для призначення субсидії з 1 травня 2021 року необхідно подати нові заяву і декларацію. Прийом заяв і декларацій з 01.05.2021 буде здійснюватися протягом 5 місяців, тобто до 30 вересня 2021 року. Подавати заяву і декларацію потрібно за новими формами.

Житлова субсидія надаватиметься виключно у готівковій формі на банківські рахунки. Отримати субсидію через пошту можна тільки громадянам старше 80 років, особам з інвалідністю 1 групи, громадянам, яким надаються соціальні послуги з догляду. Нові форми заяви і декларації затверджені Міністерством соціальної політики України. Щоб уникнути черг, приймати документи будуть з травня по вересень, а саму субсидію на неопалювальний період нарахують з травня 2021 року.

Подати заяву і декларацію про призначення житлової субсидії можна декількома способами. Поштою на адресу управління соціального захисту населення Дружківської міської ради: вул. Машинобудівників, 64, м Дружківка, 84206. Також в електронній формі через офіційний сайт Мінсоцполітики. У разі підписання заяви та декларації електронним цифровим підписом надання документів відбувається виключно в електронному вигляді без необхідності особистого відвідування управління соціального захисту. У разі відсутності електронного цифрового підпису необхідно підписати заяву і декларацію в управлінні соціального захисту.

Подати документи можна шляхом «безконтактного прийому громадян», залишивши заяву, декларацію (інші документи - в разі потреби) в ящику «Для заяв та декларацій» в коридорі між приміщеннями ЦНАП і УСЗН. Додаткову інформацію ви можете отримати за телефонами: 5-36-97, 0661059369, 0956890686. Приклад заповнення заяви та декларації по посиланню https://усзн-дружківка.укр/p/news052021/news17052021_1.html.

https://dnl.dn.ua/news/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...