• Головна
  • Площа Соборна «застигла» в процесі реконструкції
11:00, 25 травня 2021 р.

Площа Соборна «застигла» в процесі реконструкції

Стоїть питання усунення недоліків, виявлених за підсумками виконаних робіт по реконструкції. Коли воно буде вирішене, поки невідомо. Підрядник на листи і телефонні дзвінки не відповідає. Пластикові стовпи, провали плитки та асфальту - недоліків в процесі реконструкції площі Соборної вистачає. Ось тільки до усунення цих помилок справу поки що не дійшло. Підрядна організація ОКВІН-5, яка виконала роботи, не виходить на контакт.

«КП УКБ виступає виключно замовником проектно-кошторисної документації. На сьогоднішній день ведеться листування із замовником робіт - департаментом капбудівництва ДонОГА і підрядною організацією ОКВІН-5 з приводу усунення недоліків у виконанні робіт за проектом «Реконструкція вул. Соборній та благоустроєм прилеглої території ». Відповідей немає. На дзвінки представники ОКВІН-5 не відповідають », - заявив під час апаратної наради начальник КП« Управління капітального будівництва »Сергій Кнігін.

За його словами, питання завершення робіт по проекту реконструкції площі та усунення недоліків буде розглянуто найближчим часом на нараді в департаменті капбудівництва ДонОГА. Міський голова Володимир Григоренко в свою чергу зазначив, що потрібно спілкуватися з обласним департаментом капбудівництва, щоб зрозуміти, який обсяг робіт належить виконати місту, а що візьмуть на себе вони.

Час йде, чиновники обговорюють можливі шляхи вирішення проблеми, а площа так і залишається об'єктом незавершеною реконструкції з непрацюючим фонтаном, пластиковими стовпами і рядом інших недоліків. Варто зазначити, що тривалі реконструкції, що фінансуються через бюджетні канали, це ті ще довгобуди. Чого не скажеш про проекти, де фінансування йшло безпосередньо через іноземних донорів, ретельно вибирають підрядника з гідною репутацією. Наприклад, що фінансуються НЕФКО проекти вуличного освітлення Дружківки, а також термосанації школи №8, реалізовані в короткі терміни.

https://dnl.dn.ua/news/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...