• Головна
  • Проекти суспільного бюджету Дружківки на 2021 рік
08:39, 28 травня 2021 р.

Проекти суспільного бюджету Дружківки на 2021 рік

Протягом місяця жителі Дружківської громади, які мали бажання втілити свої проекти в життя, подавали їх для реалізації в нинішньому циклі бюджету участі. На даний момент етап подачі проектів вже завершився. На подальшу експертизу до профільних виконавчим органам міської ради спрямований 21 проект.

Проекти суспільного бюджету Дружківки на 2021 рік, фото-1

1) Проект «Простір гри». Облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей різного віку з метою забезпечення здорового, комфортного і активного дозвілля на території сел. Молоково по вул. Одеській.
2) Створення ігрового простору для дітей і підлітків. Встановлення дитячого майданчика та оновлення поля для міні-футболу по вул. Енгельса біля д.120.
3) Проект «Садиба Калинового краю». Майданчик для духовного спілкування з ул.Космонавтів, 6.
4) Проект «ДВІР МРІЙ». Створення комфортної зони відпочинку для всієї родини по вул. П. Комуни, 81.
5) Вуличні тренажери для населення с. Торське Дружківської міської громади по вул. Ювілейній, 27.
6) Проект «THE FIRST SPORTS STEPS». Облаштована спортивний майданчик по вул. О.Гончара, 111.
7) Проект облаштування майданчика для вигулу і дресирування собак «Альянс» по вул. Новосадовий.
8) Облаштування спортивного майданчика з вуличними тренажерами на території смт. Райське.
9) Проект «Маленький двір - великі враження» - проект про людей, про затишок дорослих і дозвілля дітей. Адреса проекту - вул. Машинобудівників, 44.
10) Проект «Здорові діти - здорова нація». Облаштування сучасного спортивного майданчика зі встановленням вуличних тренажерів і інших спортивних елементів для занять спортом дітей і дорослого населення, виховання у сільського населення активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя. Проект Куртовского будинку культури КП «Базовий поліфункціональний культурний центр Дружківського міського ради» Донецької області по вул. Центральної, 72.
11) Проект «Дитячий острів». Створення безпечних умов для активного відпочинку дітей різного віку в районі приватного сектора на перехресті вулиць Авіаційна, Ярослава Мудрого і Чкалова.
12) Вуличне ігрове простір «ЩАСЛИВА СІМКА» Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 по вул. Космонавтів, 37.
13) Фестиваль «Дружбайк».
14) Проект «РЕНЕСАНС». Метою проекту є відродження танцювального майданчика в смт. Олексієво-Дружківка, вул. Каштанова, 10, КП «Базовий поліфункціональний культурний центр Дружківського міського ради».
15) «Тварина - не іграшка». Розміщення соціальної реклами на пл. Молодіжній, спрямованої на збереження сімейних цінностей, занепокоєння про навколишнє середовище і формування відповідального ставлення до домашніх тварин і гуманного - до бродячим тваринам, негативного і вкрай негативного ставлення до шкуродерів.
16) «Зона (огорожу) для вигулу собак» біля парку «Святогор», земельну ділянку навпроти кафе «Нептун».
17) Проект «Здорова нація - здоровий дух». Спортивні майданчики як зони комфорту, відпочинку та здорового способу життя молоді в смт. Олексієво-Дружківка, вул. Каштанова, 16.
18) Проект «Інклюзивна спортивно-ігровий майданчик для дітей» по вул. Соборній, 35
19) Проект «МОЛОДИЙ ПАРК - ЗОНА ОНОВЛЕННЯ». Проект спрямований на поліпшення благоустрою та збереження природного середовища Молодого парку.
20) Проект «Куточок рідної землі». Встановлення стели на в'їзді в селище Райське.
21) Дитячий майданчик «Чадо». Створення дитячого майданчика у дворі будинку №2 по вул. Космонавтів.

https://dru.city/ru

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружковка #Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...