• Головна
  • Субсидії в Дружківці: УСЗН чекає новий програмний комплекс і дані верифікації
16:35, 9 червня 2021 р.

Субсидії в Дружківці: УСЗН чекає новий програмний комплекс і дані верифікації

Субсидії на наступний період будуть змінені після отримання даних верифікації і нового програмного комплексу. В опалювальному сезоні 2020-2021 рр. субсидію отримували 10495 домогосподарств Дружківки, в тому числі 71 орендар житла, 119 - внутрішньо переміщених осіб, 662 заявника отримували субсидію в безготівковій формі, 376 домогосподарствам субсидія призначалася без урахування окремих осіб, які не проживають за місцем реєстрації.

За словами начальника УСЗН Галини Небогатіковой, автоматичного перепризначення субсидії за умови відсутності критеріїв, за якими вона не призначається, підлягають близько 9000 домогосподарств. Автоматичний перерахунок проведуть тоді, коли УСЗН отримає від Мінфіну дані по верифікації по всім одержувачам. Станом на початок тижня таких даних в управління не надходило. За тим одержувачам, які звернулися з новими заявами і деклараціями, перепризначення субсидії також ще не проведено, так як немає нового програмного комплексу від Міністерства соціальної політики. Всього 698 осіб звернулися в УСЗН з новими заявами і деклараціями.

Нагадаємо, що призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 рр. буде проводитися без звернення громадян, крім тих домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • Надавалася в грошовій безготівковій формі; 
  • Призначалася за фактичним місцем проживання осіб (орендарі, внутрішньо переміщені особи); 
  • Призначалася без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих в житловому приміщенні, що не проживають за місцем реєстрації.

https://dnl.dn.ua/news/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружковка #Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...