Вакцинація в Дружківці від COVID-19

Стратегічна мета вакцинації проти COVID-19 - сформувати колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. Для досягнення цієї мети потрібно, щоб не менше 60% населення країни було вакциновано. Спочатку вакцинуються ті, хто найбільше потребує захисту або допомагає іншим: медичні працівники, працівники навчальних закладів, військовослужбовці, соціальні працівники, люди похилого віку вікової категорії 60 років і старше, в тому числі маломобільних груп населення та особи, які доглядають за ними, інші особи з підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19.

У міський Центр первинної медико-санітарної допомоги Дружківки надійшли такі вакцини від COVID-19: Pfizer BionTech виробництва Бельгія, Astra Zeneca виробництва Корея, СoronaVac виробництва КНР. Всі вакцини безпечні і ефективно формують імунітет.

Станом на 6 липня 2021 року були проведені щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer BionTech - 678 особам, в тому числі двічі 99 особам; вакциною Astra Zeneca - 1260 особам, в тому числі двічі 295 особам; вакциною СoronaVac - 234 особам, в тому числі 100 особам дворазово.

Для отримання щеплення від цього важкого інфекційного захворювання жителі міста можуть зареєструватися у свого сімейного лікаря або на порталі «Дія» та через Національний контакт-центр з питань протидії COVID-19 по телефону 0-800-60-20-19

https://dru.city/ru

Дружкiвка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі