• Головна
  • Що робити і до кого звертатися, якщо людина стала алкоголіком
Новини компаній
11:25, 30 липня 2021 р.

Що робити і до кого звертатися, якщо людина стала алкоголіком

Новини компаній

Алкоголізм – це хвороба, яка потребує правильного та комплексного лікування. Кодування алкоголізму, підшивання та працетерапія – це не вихід. На жаль, дуже багато людей цього не розуміє. До речі, це не дивно, адже в нашій країні до алкоголізму досі ставляться як до примхи, а не як до хвороби. Більшість не розуміє і не хоче зрозуміти, чого люди вживають алкоголь. Вони засуджують алкоголіків, зневажають але навіть не намагаються задуматися, чого люди так поводяться і чого вони надмірно вживають спиртні напої.

Що робити і до кого звертатися, якщо людина стала алкоголіком, фото-1

Насправді, алкоголіками ніколи не стають за власним бажанням. Безумовно, люди п'ють, щоб розслабитися, відчути радість. Але вони точно не хочуть ставати залежними. Їм просто необхідно знайти можливість відчути щастя. І вони не задумуються про те, що алкоголь – це лише ілюзія. Таке хибне бачення ситуації виникає тому, що люди звикли вживати алкоголь на свята, під час відпочинку. В нашій культурі є нормою випити після важкого робочого дня. Правда майже ніхто не розуміє, що алкоголізм розвивається не за один день. І якщо людина постійно шукає радості та відпочинку саме в спиртному, це говорить про те, що вона скоро стане залежною. Адже в її реальному житті немає можливостей для того, щоб дійсно відчути радість, забути про всі тривоги. Тому вона шукає це відчуття в алкоголі.

Спиртні напої дійсн дають оманливе відчуття свободи та щастя, бо вони сприяють викиду ендорфінів. От тільки після того, як людина тверезіє, спостерігається нестача ендорфінів. А це призводить до апатичних станів, почуття провини. І якщо людина в цілому почувається не дуже щасливою, такі стани вводять її в ще більшу депресію. І, щоб такого не відчувати, вона знову випиває. Врешті, люди потрапляють в замкнене коло, з якого вже не можуть вийти без допомоги спеціаліста.

Як правильно допомогти залежним від алкоголю

Щоб допомогти людині, треба звертатися тільки до спеціалістів, які мають досвід саме в лікуванні алкоголізму. А його мають тільки наркологи та психологи, які працюють в спеціалізованих клініках. Люди, які займаються кодуванням та підшиванням (якщо воно проводиться не після комплексного лікування в якості страхівки), не намагаються дійсно допомогти. Вони просто отримують свої гроші і не думають про наслідки. А наслідки у такого “лікування” можуть бути дуже серйозними, бо люди так і не розуміють себе, лишаються нещасними, при цьому їм ще і не можна пити.

В клініці доктора Кадирова (https://narko-centr.com.ua/uk/) ніколи не використовують сумнівні методи лікування. Завдяки цьому наші пацієнти виліковуються та починають життя без алкоголю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...