
16:24, 25 серпня 2021 р.
Як відсвяткувала День Незалежності України Дружківка

Міський захід до Дня Незалежності України пройшов на площі Молодіжної. До 30-річчя від Дня Незалежності України в місті було проведено ряд заходів.
Стартувало свято з ранкового велопробігу на площі Молодіжної і був продовжений вечірньої концертної програмою. Не обійшлося і без офіційної частини, під час якої влади вручили грамоти кращим працівникам міста і привітали присутніх зі значною датою.
Святкова програма включала виступи творчих колективів міста, розваги у вигляді батутів і аніматорів для дітей, художні виставки, а також тематичні фотозоні. Масові творчі номери колективам довелося демонструвати на асфальті, а не на сцені, так як вона була досить маленькою.
В цілому ж все пройшло за планом і без порушень громадського порядку. Але і без яскравих вражень. Ну що ж, можливо, День міста Дружківка проведе більш масово і феєрично.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:20
16 березня
20:19
16 березня
07:18
16 березня
21:00
13 березня
12:59
13 березня
08:57
13 березня
22:22
11 березня
16:25
11 березня