• Головна
  • Очищення води в басейні. Основні принципи
Новини компаній
16:52, 30 жовтня 2021 р.

Очищення води в басейні. Основні принципи

Новини компаній

Використання басейну не закінчується плаванням та веселим відпочинком. Куди більш важливо створити правильні умови для регулярної чистки басейну. Незалежно від того, який саме басейн  Ви вирішили встановити у себе – стаціонарний чи каркасний від фірми Интекс, важливо слідкувати за тим, щоб вода в ньому біла чистою. Цю проблему можна вирішити декількома шляхами.

Які існують методи очистки?

Перш за все, користувачі басейну можуть своїми зусиллями очищати басейн вручну. Для цього використовують класичні методи – сачки, які допомагають усувати великі частки бруду, гілки, листя. Але при цьому неможливо усунути дрібні елементи, пил, мікроорганізми. Без професіональної системи фільтрації, особливо, якщо об’єм басейну великий, не вдасться зберегти комфортні для купання умови. З цими завданнями краще впораються спеціалізовані прилади:

  • Песочный фильтр-насос – установка, яка спроможна видалити невеличкі фрагменти забруднень. Працює за рахунок кварцового піску, через який проходить вода. Для того, щоб фільтр залишався функціональним 1 раз в неділю його треба вмикати на «зворотний» режим. Треба розуміти, що такі фільтри можуть затримувати частки, розмір яких не менше 20 мікрон. Тобто, сміття, яке має менший розмір все одно залишиться у воді. До особливостей експлуатації слід також віднести необхідність заміни піску кожного сезону. Як варіант, можна не міняти, а промивати та просушувати його. Такі вироби прекрасно відходять як для стаціонарних басейнів, так і для каркасних.
  • Фільтри з картриджами – недорогі вироби, які мають допустиму здатність фільтрації. За рахунок наявності циліндричних картриджів, вони можуть затримувати елементи пилу та бруду, розмір яких 10 мікрон. Більш того, вони легкі в обслуговуванні, для підтримання робочого стану, достатньо промивати картриджі під водою. Частіше виробники пропонують одноразові картриджі. В такому випадку їх треба просто замінити новими і фільтр можна знову використовувати.
  • Діатомові – фільтри, які характеризуються найбільшою функціональністю, але дорого коштують. Ці прилади здатні очистити воду від елементів, розміром до 3 мікрон. В приладах також встановлюються картриджі, але їх відмінність у складі – діатомовій землі. Змінювати картриджі фільтру треба раз на рік, а щоб очистити прилад треба запустити «зворотний» режим.

Якщо Ви плануєте монтувати басейн стаціонарно, так, щоб не прибирати його взимку, краще потурбуватися про якісну систему очищення. В такому випадку басейном буде приємніше і безпечніше користуватися як дорослим, так і дітям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...