• Головна
  • Кранове обладнання у вугільній промисловості
Новини компаній
12:35, 26 листопада 2021 р.

Кранове обладнання у вугільній промисловості

Новини компаній

Для забезпечення виробничого процесу у вугільній промисловості застосовуються практично всі види вантажопідйомного обладнання. На складах готової продукції використовуються мостові або козлові крани, оснащені грейферними пристроями. За допомогою цієї підйомно-транспортної техніки відбувається безпосереднє навантаження вугілля в залізничні вагони або автомобілі для подальшого транспортування споживачам.

Також на вітчизняних шахтах досить поширені кран-балки опорного або підвісного типу. Хоча вони і відносяться до кранів мостового типу (https://kzpto.com.ua/krany-mostovye/), але на відміну від класичних мостових кранів, мають ряд характерних відмінностей. Зокрема, це:

  • відносно невеликі розміри та вага;
  • спрощена конструкція;
  • нескладне технічне обслуговування;
  • вантажопідйомність до 16 тонн;
  • більш доступна вартість.

З урахуванням тощо, що кран-балки використовуються безпосередньо в навколоствольному просторі, вентиляційних стовбурах та інших приміщеннях, які мають пряме сполучення з підземною інфраструктурою шахти, до них пред'являються найсуворіші вимоги щодо безпечної експлуатації.

Мостовий кран 30,0/5,0т для гірничо-збагачувального комбінату

Найголовніше - це вибухозахищене та вогнебезпечне виконання основних вузлів і деталей, а також електричної частини обладнання. Наразі серед виробників кранової техніки в цьому плані особливо виділяється Київський завод підіймально-транспортного обладнання, де виробляють продукцію, відповідаючу всім діючим європейським стандартам у галузі кранобудування.

Фахівці даного підприємства, вивчивши дані з аварійних ситуацій, зробили ставку на комплектацію кранів механізмами й електрообладнанням від провідних світових корпорацій. Зокрема, КЗПТО зупинив свій вибір на продукції Schneider Electric, PodemCrane, Siemens, Sew-Eurodrive та інших всесвітньо відомих компаній, що в кінцевому підсумку повністю виключило рекламації споживачів.

Щодо вибору конструкції кранів мостового типу, то тут можливі два варіанти: підвісна або опорна. Кожен із цих варіантів має свої певні переваги та недоліки. Тому вибір залежать від конкретних умов, в яких крановому обладнанню належить працювати.

Підвісний кран для ремонту та обслуговування авіатехніки

Основна перевага підвісного мостового крана або кран-балки - вони зовсім не віднімають площі на робочому майданчику, уся кранова конструкція розміщена під дахом. Крім того, вантаж можна забирати практично біля самої стіни приміщення. Таким чином, найбільш оптимально використовується площа приміщення, що дуже важливо в умовах обмеженого простору. Інша суттєва перевага – підвісний кран дешевше, ніж опорний аналог.

Опорний кран (https://kzpto.com.ua/opornye-krany/) відрізняється більш легким монтажем, підвищеною вантажопідйомністю і надійністю. Можлива установка опор і продовження підкранового шляху за межі приміщення, що дозволяє використовувати опорний кран одночасно і в приміщенні, і далі - на складському майданчику. Але при цьому опори трохи захаращують робочий майданчик, заважають його доброму огляду та створюють недоступні «мертві» зони.

При виборі кранового обладнання у кожному випадку сумнівів необхідна консультація висококваліфікованого фахівця. Тим більше, найавторитетніші підприємства у галузі кранобудування, зокрема, ТОВ «Київський завод підіймально-транспортного обладнання» надають цю послугу безкоштовно, на етапі попереднього узгодження замовлення. До речі, ціна кранового обладнання від цього провідного українського виробника помітно нижче, у порівнянні з вартістю аналогічної кранової техніки з приблизно такими ж параметрами, від інших заводів кранів.

Київський завод ПТО – флагман українського кранобудування

За матеріалами сайту https://kzpto.com.ua

Соціальні мережі КЗПТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...