• Головна
  • З чого складається процес покупки в США автомобіля та доставки його до України?
Новини компаній
18:00, 23 грудня 2021 р.

З чого складається процес покупки в США автомобіля та доставки його до України?

Новини компаній

Тим, хто мріє їздити на автомобілях виробництва США, відомо, що такі машини є в Україні, є компанії, які їх продають. Однак також відомо, що купить авто из Америки вигідніше на аукціоні на території США. Українські компанії представляють покупця на торгах та організують доставку до порту Одеса. Якщо обумовлено договором ці фірми, наприклад, Marlin Shipping бере на себе широке коло послуг aftersale – після торгів.

З чого складається процес покупки в США автомобіля та доставки його до України?, фото-1

Шлях купленої машини на торгах у порт Одеси

Компанія, яка бере на себе покупку та доставку клієнтам автомобілів з Америки, оформляє бізнес-ліцензії, що дають право на участь у торгах. Marlin Shipping має ліцензії на всіх аукціонах, у тому числі Копарт - найбільших торгах уживаних авто. Працівники фірми, перебуваючи на постійному зв'язку з покупцем, узгоджують усі питання відповідності машини технічним характеристикам, обумовленим у договорі, ціні та купують.

Доставка авто с Копарт в Украину також входить до сфери обов'язків компанії, що здійснила покупку від імені клієнта. Марлін доставляє транспорт у контейнері територією США до порту відправки без посередників. Документи надсилають до митниці. Оскільки компанія безпосередньо співпрацює з фірмами, що спеціалізуються на перевезенні контейнерів, придбана машина швидко доставляється в порт.

Подальші терміни залежать від територіального розташування штату, де було оформлено придбання та вибору порту. Виграш часу у разі відправлення машини зі Східного узбережжя становить приблизно 20 днів. Весь шлях від розташування аукціону до порту Одеси становить від двох до трьох місяців.

Вартість розмитнення – значна складова загальної вартості автомобіля

Щоб розмитнити автомобіль у порту Одеси необхідно:

  • Подати документи. Якщо повний комплект документів підготовлений, його можна подати за 10 днів до прибуття, якщо ні, то після прибуття машини.
  • Сплатити митні збори відповідно до декларації, яку надає працівник митниці.
  • Після оплати зборів та процедури проходження митниці-оформлення документів завершується декларування і машина доставляється за адресою, вказаною клієнтом - покупцем машини.

Поряд із документами, що підтверджують особу нового власника-покупця та акт купівлі (товарним чеком або рахунком, виданими на аукціоні), технічним паспортом авто, потрібен документ про сертифікацію машини. Сертифікація підтверджує відповідність автомобіля експлуатаційним та екологічним стандартам. На всьому шляху проходження машини, як і при прибутті в порт Одеси, підлягає страхуванню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...