![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
16:10, 19 січня 2022 р.
Скільки хворих у Дружківці та області на коронавірус
Кількість виявлених випадків коронавірусу в Дружківці та Донецькій області поступово збільшується. Ще вчора Дружківська міська рада повідомляла про сім нових випадків коронавірусу за добу, а сьогодні кількість нововиявлених фактів ковіда досягла десяти.
За 2022 рік у місті зареєстровано 44 нових випадків CОVID-19, всього з початку карантину 4925 випадків, із них 108 у медичних працівників. За 18 січня методом ПЛР обстежено 41 особу. Проведено 23 тестування на антиген.
На Донеччині в цілому також спостерігається тенденція до зростання випадків зараження. Так, учора ДонОДА повідомляла про 365 нових випадків коронавірусу, а сьогодні констатувала 483.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...