Новини компаній
10:10, 11 травня

Охорона приватних будинків

Новини компаній

Охорона для приватного будинку - це необхідний елемент безпеки не тільки майна, але й життя власника. Приватні будинки часто стають об’єктом для злодіїв через їхню ізольованість від інших помешкань. Особливо гостро ця проблема постає для власників дачних маєтків, які можуть не бувати там протягом декількох тижнів або навіть місяців. Тому так важливо встановити професійну систему охорони, яка не буде коштувати надто дорого, але буде тим елементом, завдяки якому буде забезпечена охрана загородного дома

Охорона приватних будинків, фото-1

Охоронні системи для приватних будинків та принципи їх роботи

Зазвичай для охорони приватного будинку обирають автономну або пультову сигналізацію, кожна з яких має свої умови ефективності. Кожна охоронна система містить датчики руху, які встановлюються у будинку або на території двору та реагують на спробу незаконного проникнення на об’єкт. Ці датчики посилають сигнал на контрольно-приймальний пристрій, який далі діє в залежності від типу сигналізації:

  1. Автономна сигналізація розрахована таким чином, що захист майна лягає на плечі інших людей. Якщо вона отримує сигнал про вторгнення, то вмикає гучну сирену, що має налякати грабіжників та попередити сусідів та охорону селища. Проблема такої сигналізації у тому, що не всі селища мають власний охоронний пункт, а грабіжники можуть не лякатися сирени. 

  2. Пультова сигналізація діє за схожими принципами, проте сигнал про незаконне вторгнення посилається ще й власнику об’єкта та на пульт охоронної агенції. Там сигнал обробляється, а на об’єкт посилається група швидкого реагування, що складається з озброєних та навчених охоронців. Вони розв’язують проблеми на об’єкті та розбираються з порушником до прибуття поліції. 

Задля більшої безпеки власники часто встановлюють також камери відеоспостереження за територією. Запис з цих камер може слугувати доказом злочину, а також дозволяє власнику постійно контролювати все, що діється на його території.

Проєкт та монтаж системи охорони будинку

Щоб охоронна система будинку була найбільш надійною та підходила до індивідуальних особливостей об’єкту, установка проходить у декілька кроків: 

  1. Інженер охоронної фірми приїздить на об’єкт та проводить його оцінку з точки зору слабких місць у захисті;

  2. Аналізуються місця потенційних загроз та можливі сценарії проникнення;

  3. Із замовником узгоджується встановлення тривожної кнопки;

  4. Проводиться монтаж, налаштування та перевірка охоронної системи.

Після установки системи власника будинку навчають самостійно ставити об’єкт на охорону та викликати охоронців, а також перевіряти працездатність системи. 

Як формується ціна охоронної системи будинку?

Вартість сигналізації для приватного будинку складається з таких факторів, як площа території, що охороняється (від цього залежить кількість датчиків), розташування будинку відносно комунікацій, центрального пульта охорони та найближчого поста поліції. Щоб охоронна сигналізація працювала ефективно у заміському будинку, у місцевості повинен бути зв’язок. 

Важливо правильно обрати охоронну систему для приватного будинку, тому що часто це стає питанням збереження не тільки майна, але й здоров’я та життя мешканців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...