• Головна
  • Міцні одноразові електронні сигарети: від чого залежить показник?
Новини компаній
11:24, 30 вересня 2022 р.

Міцні одноразові електронні сигарети: від чого залежить показник?

Новини компаній

Якщо хочете перейти на бік паріння, переконайтеся, що вибрали правильний рівень нікотину у вейпі, це більша частина плавного переходу. Якщо не досягаєте того задоволення, до якого звикли під час куріння, може виникнути ризик, що повернетеся до тютюнових виробів. Тому, купуючи електронні сигарети вирішальне значення має концентрація нікотину. Він є одним із чотирьох інгредієнтів жижки.

Якісні електронні сигарети: що таке нікотин?

Нікотин — це хімічна сполука, отримана з тютюнової рослини, алкалоїд, що містить азот і хімічно подібний до кави й кокаїну. Крім тютюну, нікотин також міститься в картоплі, помідорах та баклажанах, хоч і в дуже малих кількостях. Речовина є необов'язковим доповненням, більшість міцних електронних сигарет з рідиною доступні з дозуванням 18 мг і більше.

Міцні одноразові електронні сигарети: від чого залежить показник?, фото-1

Що означають цифри на пляшках із заправкою?

Це число відноситься до того, скільки міліграм нікотину міститься на мілілітр рідини. По суті, що менше значення, то менше речовини. Іноді його також записують у відсотковому форматі — наприклад, 3 мг/мл — це 0,3% нікотину.

Скільки рідини еквівалентно курінню сигарети?

Багато людей ставлять це питання, але відповісти на нього досить складно. Показник залежить від міцності цигарок, які ви курили, їх кількості на день, вашого стилю і навіть маси тіла та об'єму легень. Все це необхідно порівняти з концентрацією нікотину в рідині для електронних сигарет та стилем куріння. Щоб дати вам деяке уявлення, ваша середня сигарета містить 12 мг нікотину (хоча може змінюватись від 8 мг до 20 мг), але організм поглинатиме лише невелику частку цієї кількості, тобто решта вивільняється назад, коли видихаєте дим. Вейпінг доставляє нікотин в кров швидше. Тому, що може бути нормальним для однієї людини, може бути надто багато або замало для іншої. Це підводить нас до важливого питання — як вибрати найкращу дозу конкретному випадку.

Міцні одноразові електронні сигарети: від чого залежить показник?, фото-2

Яка потужність одноразових електронних сигарет кому підходить?

Важлива річ у відповіді на це питання зводиться до ваших звичок куріння — подивіться, скільки курите на день. Використання міцнішої рідини може допомогти перейти від згубної звички до паріння. Як тільки ви знайдете відповідну концентрацію, можете поступово зменшувати її.

  • 0 мг — варіант ідеально підходить для тих, які викурюють тільки одну сигарету, або просто хочуть отримати відчуття задоволення. Це також гарний варіант для любителів, яким просто подобається видувати кільця пари.
  • 3 мг — це найнижчий рівень нікотину, який ви можете отримати в рідині. Часто це остаточний крок для людей, які кидають палити, практично зменшивши споживання нікотину до мінімуму. Цю дозу рекомендують тим, хто викурює лише кілька сигарет на день.
  • 6 мг — для тих, хто викурює близько 10 цигарок на день.
  • 12 мг — для середньостатистичного курця, який викурює до пачки на день.
  • Від 18 мг нікотину до 20 мг — це дуже міцні електронні сигарети для тих, хто викурює значну кількість сигарет, більше пачки на день. Міцність також визначатиме тип пристрою, який необхідний, оскільки не всі вейпи можуть дозволити собі залити таку дозу. Наприклад, 20 мг ще вживаються в одноразових курилках.

Міцні електронні сигарети підходять тільки затятим курцям. Тож не радимо починати з них власний шлях у парінні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...