• Головна
  • Чи залежить працездатність одноразового ПОДа від умов та тривалості зберігання
Новини компаній
13:00, 11 січня

Чи залежить працездатність одноразового ПОДа від умов та тривалості зберігання

Новини компаній

Багато людей не дуже цікавляться правилами зберігання тих чи інших продуктів чи пристроїв. Мовляв, виробники придумали їх для того, аби убезпечити себе від усіх можливих на неможливих проблем та негараздів. Тому й складають непотрібні опуси у вигляді всіляких інструкцій чи застережень з того чи іншого приводу. Так, звичайно, подекуди наведена в них інформація визиває в кращому випадку посмішку. Але не забуваймо, що в житті трапляються різні трафунки. А люди примудряються подекуди таке витворяти, що просто дивуєшся, як можна було до цього додуматися. Потім же хтось обов’язково скаже: а в інструкції чи опису не було написано, що так робити не можна.

Чи залежить працездатність одноразового ПОДа від умов та тривалості зберігання  , фото-1

Якщо говорити про одноразові електронні сигарети, то, як здається на перший погляд, заморочуватися з приводу умов їх зберігання немає ніякого сенсу. Адже деякі моделі взагалі вичерпують свій ресурс всього за 1 день інтенсивного використання. Тобто навіщо переживати? Але тут є нюанси. Так, якщо шанувальник паріння купив пристрій і тут же почав його використовувати до “переможного кінця”, то це одне. Проте вейпер може придбати одноразові POD системи “про запас”. Або трохи попарити девайс з одним смаком, а потім спробувати інший. В цих випадках одноразки будуть десь зберігатися. Так що, без сумніву, варто дізнатись, чи залежить працездатність одноразового ПОДа від умов та тривалості зберігання.

Коли час грає проти тебе

Перш за все треба зазначити, що рідина, яка міститься в одноразових електронних сигаретах, має свій термін зберігання. Так, низька кислотність сольового никотину та наявність антиоксидантів роблять свою справу та продовжують життя жижі. Але в її складі є ароматизатори, які з часом псуються. Виробники здебільшого дають гарантійний термін на рідину для паріння на протязі 1 року з моменту виготовлення. Але це стосується випадків, коли жижа не розпакована. Насправді в належних умовах рідина може не втратити своїх початкових експлуатаційних характеристик десь біля двох років. Надалі її використовувати не рекомендується. А ось, якщо под-систему було активовано, а потім відправлено на зберігання, то тут ситуація інша. Без ризику її можна використовувати на протязі півроку з моменту першої затяжки.

До речі, коли рідина втратила свою придатність, змінюється її консистенція та колір. Але у одноразці це побачити не вдасться. Проте вийде відчути — пара набуває настільки гіркого смаку, що звичайний “гарік” у випадку підгоряння вати чи спіралі просто “відпочиває”. Гіркоту можна порівняти зі смаком полині, якщо, звичайно, вам це про щось говорить. Так що довге зберігання не йде на користь одноразкам. Це не вино чи коньяк, що з роками тільки набувають нових смакових якостей та зростають у ціні. На жаль!

Правильне зберігаємо — про одноразку дбаємо

Ось що варто знати про правила зберігання одноразових електронних сигарет:

  • Тримати такі пристрої для паріння треба у сухому прохолодному місці, де немає доступу прямих сонячних променів.
  • Надмірний перегрів чи довге знаходження безпосередньо під дією сонця збільшують швидкість випаровування рідини. Довге зберігання в таких умовах просто призведе до того, що бак стане порожнім. Та й батарея розрядиться значно швидше, що зробить неможливим користування под-системою.
  • Якщо одноразку вже було активовано, герметичність конструкції порушилась. Тому жижа буде випаровуватися зі значно вищою швидкістю.

Отже, нічого складного у зберіганні одноразових електронних сигарет немає. Але, погодьтеся, знати наведені особливості таких пристроїв та нехитрі правила все ж варто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...