![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
10:06, 20 березня 2023 р.
Співак Микола Серга завітав до рятувальників одгого з підрозділів Донеччини
![Співак Микола Серга завітав до рятувальників одгого з підр..., фото-1 Співак Микола Серга завітав до рятувальників одгого з підрозділів Донеччини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
До рятувальників одного з підрозділів Донеччини завітав український співак Микола Серга з дружнім візитом.
Під час зустрічі Микола заспівав декілька пісень та поділився своїми думками про важливість рятувальної служби. Відзначив, що з повагою ставиться до людей, які готові ризикувати своїм життям, щоб врятувати інших, особливо в умовах постійних обстрілів і особистої небезпеки.
Зустріч у колі друзів виявилася по сімейному доброю, відвертою і взагалі позитивною. Рятувальники наголосили, що такі заходи розслабляють і морально розвантажують, заряджають оптимізмом, адже добрий настрій у колективі що вже більше року працює у режимі посиленого фізичного і морального навантаження - це дуже важливо.
"Ми вдячні Миколі за підтримку наших рятувальників і сподіваємося на нові зустрічі!", - йдеться в повідомленні Головного управління ДСНС України у Донецькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...