• Призерами Чемпіонату України стали пауерліфтери з Донбассу
14:04, 21 квітня 2023 р.

Призерами Чемпіонату України стали пауерліфтери з Донбассу

Команда1 a8eeb

Минулого тижня у Львові завершився Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Бахмут на турнірі представили шестеро спортсменів.

Про це повідомляє спортивна команда «Bakhmutpower».

До складу колективу «Bakhmutpower» увійшли як досвідчені спортсмени так і дебютанти всеукраїнських змагань, вихованці Бахмутської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Здобутки бахмутян на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу

Спортсмени із Бахмута вибороли такі нагороди:

Володимир Пугач посів 5 місце у сумі триборства та став «бронзовим» призером у окремій вправі присідання (КДЮСШ№1). Іван Трунов посів 3 місце у сумі триборства та став «бронзовим» призером у присідання та становій тязі (КДЮСШ№1). Максим Пересипкін посів 5 місце у сумі триборства та став «бронзовим» призером з жиму лежачи (КДЮСШ№1). Анастасія Моренко - посіла 3 місце у сумі триборства та стала «бронзоваю» призеркою в окремих вправах: присідання, жим лежачи та станова тяга (КДЮСШ№1).Олександр Кривуля посів 12 місце та виконав повторно норматив кандидата у Майстри спорту України. Майстер спорту України Іван Нога посів 5 місце у сумі триборства, та став «бронзовим» призером у окремій вправі присідання. До слова, травма, отримана під час змагань, не дозволила йому повноцінно продовжити боротьбу за відбір на Чемпіонат світу.

Команда 6c627

Бахмутські пауерліфтери. Фото: «Bakhmutpower»

Зазначимо, що підготували спортсменів до турніру тренери Катерина Любченко і Сергій Любченко, Оксана Петренко, Сергій Дейнега та Анатолій Баранов.