11:00, 28 квітня 2023 р.

«Бронзу» європейського Кубка здобули дзюдоїсти з Донеччини

Дзюдо c6a31

Дзюдо c6a31

Минулого тижня в столиці Угорщини відбувся міжнародний турнір із дзюдо «Кубок Будапешта». Двоє бахмутян стали призерами змагань.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Участь у турнірі взяли понад 2000 учасників із 30 країн світу. Спортсмени боролися на восьми татамі (ред. мат для єдиноборств).

Вихованці Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю імені С. Бубки здобули на змаганнях серед кадетів U18 дві «бронзові» медалі.

Так, Станіслав Сагір став третім у ваговій категорії до 73 кг, вигравши шість сутичок.

Дзюдо1 f5fa1

Станіслав Сагір на п'єдесталі пошани. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

В’ячеслав Паршин піднявся на п’єдестал пошани в категорії до 90 кг, здолавши трьох суперників.

Дзюдо2 47400

В’ячеслав Паршин під час церемонії нагородження. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

На змаганнях спортсмени представляють Бахмут. Дзюдоїстів тренують Данііл Мільошкін, Павло Прихідний та Давид Осипян.