• Срібним призером першого етапу кубку України з мотокросу став спортсмен із Крамоторського району
13:49, 17 травня 2023 р.

Срібним призером першого етапу кубку України з мотокросу став спортсмен із Крамоторського району, фото-1

Змагання, що зібрали 98 учасників з 19 регіонів, відбулись 7 травня в селі Оженин Рівненської області. Донецьку область представили 9 спортсменів із Покровської, Слов’янської, Краматорської та Бахмутської громад під керівництвом тренера Валерія Доценка, повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

За результатами особистого заліку представник Слов’янська 16-річний Тимур Ляшенко посів 2-е місце в класі МХ2.

У командному заліку збірна Донецької області «Молодь Донбасу» посіла третє місце.