23:57, 24 травня 2023 р.

Переможцями національних змагань стали легкоатлети з Донецької області

Спорт e11a4

Спорт e11a4

Напередодні у Львові відбулася XVIII літня Універсіада України з легкої атлетики. На змаганнях Донеччину представили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону (ШВСМ). «Золоті» медалі завоювали Кирило Приходько з Бахмута та Олександр Сосновенко з Дружківки.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Участь у турнірі взяли 364 спортсмени зі всієї України. Представники Донеччини вибороли 11 нагород.

Здобутки донеччан

Атлети ШВСМ Донецької області вибороли низку медалей:

Оксана Долинчук здобула «золото», пробігши 800 метрів за 2 хвилини 9,81 секунд. Ігор Гончар переміг у стрибках в довжину з результатом 7,60 метрів. У чоловічій естафеті 4х100 м «золоті» медалі в активі Кирила Приходька та Олександра Сосновенка. За підсумками жіночої естафети 4х100 м «золото» завоювала Кристина Юрчук. Також Кирило Приходько став «бронзовим» призером з бігу на 200 м із часом 21,80 секунд і Кристина Юрчук виборола «срібло» на 100-метрівці з бар’єрами (14,02 с). Вадим Лонський став другим з бігу на 1500 м (3:48,41). Валентина Демченко — «срібна» призерка в жіночій естафеті 4х400 м. Артем Коноваленко посів друге місце в потрійному стрибку (15,52 м) і третє місце в стрибках у довжину (7,19 м). Руслан Наумов здобув «бронзу» в бігу на 3000 м з перешкодами (9:19,05).

Спорт1 a0c7b

Олександр Сосновенко та Кирило Приходько на змаганнях (зліва-направо). Фото: Олександр Залевський

Зазначимо, що до змагань легкоатлетів Донеччини підготували тренери: Олександр Захожий, Олексій Кривошанов, Юрій Кузьменко, Володимир Ліщук, Ольга Лук’янова, Михайло Марченко, Тетяна Серорез та Костянтин Степанцов.