• На чемпіонаті України з пляжного самбо 14 медалей здобули спортсмени Донеччини
23:02, 19 червня 2023 р.

На чемпіонаті України з пляжного самбо 14 медалей здобули спортсмени Донеччини

000a272283 n

З 12 по 14 червня в місті Тернопіль пройшов чемпіонат України з пляжного самбо, що зібрав близько 400 учасників усіх вікових категорій із 18 регіонів країни.

Результатом виступу збірної команди Донецької області, до якої увійшли спортсмени з Бахмутської, Краматорської і Маріупольської громад, стали 2 золоті, 2 срібні та 10 бронзових нагород.

Серед чоловіків на третю сходинку п’єдесталу зійшли: у ваговій категорії до 58 кг – Денис Плеханов і Ніхат Керімов, у категорії понад 88 кг – Філіпп Філіппов.

За підсумками змагань серед жінок «срібло» здобула Анастасія Янко в категорії до 50 кг, «бронзу» до скарбнички Донеччини додали: у категорії до 72 кг – Софія Рудковська та Карина Дайреджи, у категорії понад 72 кг – Єлизавета Моренко.

У віковій групі юніорки в категорії до 72 кг перемогла Софія Рудковська, у категорії понад 72 кг срібною призеркою стала Наталія Набокова, бронзовими призерками – Анастасія Бережна та Вероніка Гордєєва.

Серед юніорів третіми у ваговій категорії понад 88 кг були Філіпп Філіппов і Микита Карпов.

І у віковій групі майстри (понад 45 років) у категорії понад 72 кг перемогу здобув Олег Рева.

Відзначимо, що пляжне самбо – це один із розділів боротьби самбо, який доповнив спортивний і бойовий розділи. У цьому виді програми, що декілька років тому запровадила Міжнародна федерація самбо, учасники здобувають перемогу двома способами: будь-яким кидком (достроково) чи за активністю. Спортсмени змагаються тільки в положенні стоячи і без больових прийомів.

Нагадаємо, ветерани легкої атлетики Донецької області посіли третє командне місце в Кам’янці-Подільському.