• 5 медалей Чемпіонату України на шосе в Олімпійських видах програм здобули велосипедисти Краматорського району
09:41, 21 червня 2023 р.

5 медалей Чемпіонату України на шосе в Олімпійських видах програм здобули велосипедисти Краматорського району, фото-1

З 12 по 18 червня у Львівській області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в олімпійських видах програм серед чоловіків, жінок, чоловіків та жінок до 23 років, юніорів та юніорок. Національна першість зібрала понад 120 учасників із 17 команд і регіонів країни.

Донеччину на змаганнях представили 14 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

У активі велосипедистів Донецької області, представників Лиману та Дружківки – 3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова нагороди: ці результати дозволяють спортсменам надалі готуватися до виступу в складі збірної України на чемпіонаті світу, що відбудеться в серпні у Глазго (Великобританія) і стане відбірковим на Олімпійські ігри-2024.

Звання чемпіонки України в індивідуальній гонці на дистанції 30 км серед жінок із часом 40 хвилин здобула Валерія Кононенко, представниця ШВСМ та вихованка ОСДЮСШОР.

Серед чоловіків до 23 років у індивідуальній гонці на 25 км кращим з результатом 35 хв. 44 сек. став Дмитро Полупан, вихованець ОСДЮСШОР.

«Золото» у груповій гонці серед жінок на 130 км із часом 4:09.51 виборола Марина Алтухова (ШВСМ).

Бронзовим призером у груповій гонці на 145 км серед чоловіків до 23 років з результатом 4:02.27 був Денис Хотульов (ШВСМ).

«Срібло» до скарбнички Донеччини за підсумками групової гонки на дистанції 160 км серед чоловіків із часом 4:05.38 додав Анатолій Будяк (ШВСМ).

Відзначимо, що протягом п’яти змагальних днів, з 13 по 17 серпня, спортсмени боролися не тільки із суперниками, але й складними погодними умовами (під проливним дощем).

Підготували велосипедистів, які стали володарями нагород чемпіонату України на Львівщині, тренери Донецької області Валерій Красов, Сергій Гречин, Кирило Поспєєв та Олексій Солнцев.

Нагадаємо, спортсмени Донеччини здобули 14 медалей на чемпіонаті України з пляжного самбо.