• Головна
  • Тактичний годинник Luminox вибираємо механічні або кварцові
Новини компаній
09:20, 1 серпня 2023 р.

Тактичний годинник Luminox вибираємо механічні або кварцові

Новини компаній

Військові годинники, які носять на руці, повинні поєднувати у собі декілька важливих характеристик, бути захищеними від проникнення вологи у корпус, витримувати досить сильні удари, високі та низькі температури не повинні впливати на їх роботу, точність, мати ряд важливих додаткових функцій, достатньо специфічних для професії. Моделі, що можна переглянути за посиланням https://vector-d.ua/automatic, можуть витримувати значні навантаження, ви будете впевнені, що у відповідальний момент вони не підведуть.

Що таке тактична модель

Це означає, що корпус та механізм виробу мають високі технічні вимоги. Сьогодні, як і багато десятиліть раніше, військові носять переважно наручні види, щоб вони завжди були при собі. Не варто плутати справжні військові із моделями у стилі «мілітарі», які тільки зовні схожі на перший тип, імітують їх, та не відповідають жодним характеристикам, яких дотримуються при виробництві справжніх тактичних.

Завдяки військовим потребам кишенькові механізми поступово перетворилися на наручні, ланцюжки замінили ремінцями, а аксесуар став обов’язковим атрибутом кожного командувача, так само, як зброя. У спекотних країнах наручні годинники у армії користувались особливим попитом, бо за високих температур кітель неможливо було вдягти, помістити годинник було нікуди, тільки на зап’ясток.
У Першу світову подібне явище стало справжнім вибухом серед військових, годинник на руці прагнув мати кожний, через специфічні умови виникли нові вимоги до товару. Так вперше люди почули про траншейний тип, який мав великий циферблат, що світився у темряві.

Як вибрати годинник для військового

Річ, що може стати подарунком на свято, та модель, яку носять кожен день за складних умов, - повністю різні речі. Для презентації на професійне свято купують досить масивний, механічний, що має ручний чи автоматичний підзавод. Дизайн представляє собою переважно крупні металеві ланки ланцюгу, корпус прикрашають гравіруванням, вставками з інших дорогоцінних металів, коштовного каміння. Подарунковий військовий годинник – річ саме для підкреслювання статусу.

Бойові, що будуть працювати у найтяжчих умовах, повинні відповідати зовсім іншим параметрам:

  • Довговічність. Модель буде під постійним впливом кліматичних, механічних, фізичних умов, тому повинна витримувати удари, не дряпатися, бути захищеною від сколів. Все це залежить від використаних матеріалів. Корпус подібних годинників часто виконаний з вуглепластика, карбону чи інших аналогічних матеріалів. Титан чи нержавіюча сталь не такі популярні для цього сегменту. Скло звичайно мінеральне, та може бути сапфіровим. Останній справедливо вважається надзвичайно міцним, витривалим, та не завжди може витримати прямий удар. А от мінеральне скло легше подряпати, згодом воно набуває жовтого відтінку;
  • Зручність сприйняття показників на циферблаті. Надавайте перевагу чорному або максимально темному дизайну, на якому нанесені жирні білі цифри, індекси, інші дані. Найбільшою прихильністю серед військових та розвідників користуються тактичні годинники Luminox, головна перевага яких – фірмове освітлення, цифри світяться у темряві чітко, але м’яко. Так екран добре видно, але немає ризику видати свою позицію. Це автономна система, тому не впливає на заряд;
  • Точність – особливий параметр для координації, планування, виконання бойових завдань. Для цього більше підійдуть цифрові або кварцеві моделі, похибка рідко буває більше ніж 20 секунд на місяць, вони майже не підлягають зовнішньому впливу, у той час, коли механічні види мають меншу точність, можуть збиватись від механічних, фізичних впливів. Якщо ви все ж бажаєте зупинитись на механіці, обирайте варіант із автопідзаводом.

Підбираючи військовий годинник, варто мати на увазі не тільки особисті вподобання, а знати його майбутнє призначення, потреби власника. Не переплачуйте за функції, які для конкретного роду занять можуть виявитись непотрібними. Приділіть трохи часу, щоб скласти перелік всього необхідного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...