• Грошовою винагородою було відзначено 41 спортсмена з Краматорська
13:25, 2 серпня 2023 р.

Грошовою винагородою було відзначено 41 спортсмена з Краматорська

sport
Цього року спортсмени Краматорська ставали чемпіонами Європи з пауерліфтингу, призерами Кубку світу з парапауерліфтингу, перемагали у Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби U20 та підіймались на вищи сходинки п’єдесталу Чемпіонатів України з видів спорту.
41 спортсмена з Краматорська, досягнення яких сприяють підвищенню авторитету міста, області й України, було відзначено одноразовою грошовою винагородою з міського бюджету.
Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту Краматорської міської ради. Війна не зломила спортивного духу краматорців! Дякуємо кожному та кожній, хто підіймає прапор Краматорська, Донеччини та України на всіх міжнародних спортивних рівнях.
-Алекєєнко Арина за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
-Ангелов Святослав за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків.
-Андреєв Едуард за зайняте 1 місце на чемпіонаті Європи у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед юніорів.
-Бережна Анастасія за зайняте 2 місце на чемпіонаті України з боротьби самбо серед жінок.
-Білущенко Тетяна за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок .
-Бичков Олексій за зайняте 2 місце на чемпіонаті України у сумі триборства з пау-ерліфтингу
-Бобровська Тетяна за зайняте 3 місце на Кубку Світу у сумі триборства з пауерліфтингу серед жінок.
-Вовчок Дмитро за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед юніорів.
-Волошин Марк за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи з боротьби греко-римської U20.
-Гордєєва Вероніка за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорок.
-Євтушенко Владислав за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України з боротьби греко-римської серед чоловіків.
-Євтушенко Максим за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з боротьби греко-римської серед чоловіків.
-Єщенко Дмитро за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів.
-Загоруйко Валентиназа зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед жінок.
-Клішина Олена за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з армспорту серед жінок.
-Кобець Анастасія за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України у триборстві зі скелелазіння серед жінок.
-Ковальов Данило за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед чоловіків.
-Літвиненко Яна за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок .
-Луб Владислав за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Європи з боротьби греко-римської серед юніорів.
-Нікогосян Аліна за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Європи у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед жінок.
-Новаченко Анатолій за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з боротьби греко-римської серед юнаків.
-Носенко Елеонора за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
-Овечкіна Ксенія за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед жінок.
-Охрей Ганна за зайняте 3 місце на Міжнародному Турнірі BeeGee з боксу (відбір на Чемпіонат Європи) серед жінок.
-Пархоменко Ілля за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKS серед чоловіків.
-Пархоменко Гелена за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKS серед жінок.
-Пархоменко Назар за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKS серед чоловіків.
-Переверзєва Анастасія за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKS серед жінок.
-Рисєв Володимир за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед дорослих
-Рожанський Дмитро за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед юніорів.
-Рубан Софія за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у сумі триборства з пауерліфтингу серед юніорок.
-Рябченко Олена за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
-Савченко Олександра за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед жінок
-Самойлов Данило за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків.
-Сироткіна Вікторія за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
-Сичевський Богдан за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорок.
-Стремоухов Богдан за зайняте 2 міісце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.
-Цибанєв Іван за зайняте 2 місце на Міжнародному турнірі з боротьби греко-римської (відбір на Чемпіонат Європи).
-Чебакова Єлізавета за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок
-Шевченко Андрій за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України у сумі триборства з пау-ерліфтингу серед чоловіків
-Щербина Олександра за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.