![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
10:18, 18 серпня 2023 р.
Гуманітарну допомогу отримують краматорці
![368001283 679832927519161 8132718941137145244 n 368001283 679832927519161 8132718941137145244 n](https://vp.donetsk.ua/images/368001283_679832927519161_8132718941137145244_n.jpg)
Краматорці отримують гуманітарну допомогу.
Про це повідомили в Краматорській міській раді.
У межах ІХ етапу Гуманітарний штаб Краматорської міської ради розподіляє допомогу, надану нашими міжнародними партнерами, між мешканцями міста, що подавали відповідні заявки.
"Дякуємо кожному і кожній, хто в цей непростий час підтримує нас та допомагає подолати труднощі, які принесла на нашу землю розв'язана росією війна", - зауважили в міській раді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...