• Бронзовим призером кубку Європи з триатлону став спортсмен із Краматорського району
10:11, 23 серпня 2023 р.

00a51966894 n

19-20 серпня в столиці Молдови Кишиневі відбувся Кубок Європи з триатлону серед юніорів, за підсумками якого на п’єдестал пошани зійшов спортсмен Донецької області.

19-річний вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Іван Ткаченко здобув «бронзу» в складі збірної команди України, до якої також увійшли львів’янки Єва Сорока та Дана Сорока і Георгій Герасименко з Полтави.

У змішаній естафеті, що передбачала почергове подолання хлопцями й дівчатами дистанції вплав (200 м), на велосипеді (5,1 км) та бігом (1,535 км), українці стали третіми з-поміж семи команд. Результат Івана Ткаченка склав 19 хвилин 31 секунду, загальний час команди України – 1 година 21 хвилина 18 секунд.

Додамо, що в особистій першості Кубку Європи серед юніорів, що складалася із запливу на 400 м, велогонки на 10,2 км та бігу на 2,55 км, триатлет Донеччини з результатом 31 хв. 21 сек. посів 10 місце серед 34 учасників.

Іван Ткаченко є майстром спорту України, на змаганнях представляє місто Слов’янськ. На юніорському Кубку Європи-2022 також у Кишиневі він здобув «срібло» у змішаній естафеті. Тренери Івана – Георгій Драгулян та Ольга Драгулян.