• Головна
  • Майже 5 мільйонів гривень на купівлю самоскиду планує витратити комунальне підприємство "Краматорська тепломережа"
10:05, 18 вересня 2023 р.

Майже 5 мільйонів гривень на купівлю самоскиду планує витратити комунальне підприємство "Краматорська тепломережа"

Майже 5 мільйонів гривень на купівлю самоскиду планує витратити комунальне підприємство "Краматорська тепломережа", фото-1

Комунальне підприємство "Краматорська тепломережа" планує витратити майже 5 мільйонів гривень на купівлю самоскиду Оголошення на проведення відповідної закупівлі розміщено у системі ProZorro. Згідно з умовами тендера підприємство має намір придбати комбіновану дорожню машину МДКЗ Самоскид DAEWOO з поворотним відвалом (або еквівалент).

Машина має бути обладнана дизельним двигуном, баком не менше ніж на 200 літрів та проблисковим маячком жовтого коліру. Відвал має забезпечувати ширину обробки 2,7-3 метри.

Крім того, мають бути забезпечені певні зручності для водія: обов'язковим є наявність кондиціонера у кабіні, підігріву крісла водія та дзеркал заднього виду. За умовами закупівлі, машина не повинна мати пробігу, а також має бути вироблена не раніше 2022 року.

Крім того, постачальник має забезпечити гарантійне обслуговування протягом 3 років експлуатації або 100 тисяч кілометрів пробігу. Пропозиції від бажаючих поставити цей автомобіль приймаються до 21 вересня 2023 року. Саме ж постачання має відбутися протягом 10 днів з дня підписання договору але не пізніше 10 грудня поточного року. На придбання цього автомобілю "Краматорська тепломережа" планує витратити 4,850 мільйона гривень.

Взагалі, протягом поточного року комунальні підприємства Краматорська дуже активно закуповують різноманітну техніку – на цей час на це витрачено вже близько 45 мільйонів гривень.

Зокрема, 21, 4 мільйона гривень було витрачено для купівлі 3 притиральних машин для КП ДРУАС. Крім того, для цього підприємства біло придбано самохідний кран за 11 мільйонів та міні навантажувач за 7,4 мільйони. Крім того, було придбано самоскид для Ритуальної служби майже за 5 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...