• На національних змаганнях з тхеквондо в Одесі медалі вибороли спортсмени з Донеччини
20:43, 20 вересня 2023 р.

З 15 по 17 вересня в місті Одеса відбулися національні змагання з тхеквондо (ВТФ), за підсумками яких спортсмени Донеччини здобули медалі.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

На чемпіонаті України серед молоді до 21 року Артем Гарбар став переможцем у ваговій категорії 87 кг та отримав право представити державу на майбутньому молодіжному чемпіонаті Європи.

За підсумками всеукраїнського турніру «Чорне море» серед юніорів, кадетів, юнаків та молодших юнаків результати тхеквондистів Донеччини виявилися такими: