• Головна
  • Деталі автомобілів які потрібно найчастіше замінювати на нові
Новини компаній
11:50, 13 вересня

Деталі автомобілів які потрібно найчастіше замінювати на нові

Новини компаній

Деталі та елементи легкових автомобілів зазвичай мають тривалий термін використання. Їхня ресурсність залежить від важливості та технічної можливості застосування на значний період часу. В інструкції з експлуатації автомобіля зазвичай вказують час після якого варто провести заміну певних деталей чи цілих вузлів. Також серед рекомендацій виробників автомобілів згадують кількість пройдених автомобілем кілометрів з часу його виготовлення.

Деталі автомобілів які потрібно найчастіше замінювати на нові, фото-1

За певного кілометражу, потрібно здійснювати капітальне технічне обслуговування автомобіля і в деяких випадках повністю замінювати окремі деталі та механізми. Інноваційні технології допомагають збільшити ресурсність деталей і реагувати на їх знос:

  • за фактом непридатності деталі до використання;
  • внаслідок інтенсивної експлуатації;
  • використання в умовах, що не є рекомендованими для конкретної моделі чи різновиду автомобіля.

Інтернет-магазин Bex Space пропонує за посиланням https://bex-space.com/ доступні за ціною та в широкому асортименті запасні частини до автомобілів Citroen, Hyundai, Mercedes, BMW, Toyota та інших брендів. Є також всі необхідні аксесуари для забезпечення роботи автомобіля та його ефективного і комфортного використання.

Розглянемо питання, які саме деталі авто варто завжди мати в запасі. Звісно, цей список варто коригувати з конкретними рекомендаціями автовиробника та досвідом використання автомобіля.

Фільтр для оливи

Зазвичай оливу і фільтр, який застосовується для цієї важливої для роботи двигуна технічної рідини, замінюють через кожні 5-10 тисяч кілометрів. Якщо автомобіль використовується менш інтенсивно автовиробник може рекомендувати заміну після експлуатації автомобіля не менше ніж один раз на рік. Проте в реальних умовах застосування авто на дорогах з різним дорожнім покриттям, варто враховувати не тільки різновид оливи, що використовується в авто та її стійкість, але і такі параметри:

  • стиль керування;
  • динамічність руху авто;
  • навантаженість.

Повітряний фільтр і складові системи охолодження

Одне зі слабких місць паливної системи є фільтр що приймає повітряну суміш та направляє її до циліндрів. Такі фільтри повітря варто замінювати не рідше, ніж один раз на два роки або після 30 000 км пробігу авто.

Варто також постійно перевіряти надійність роботи справність і цілісність поверхонь витратних деталей системи охолодження. Зокрема до таких належить патрубок радіатора, який потребує періодичної заміни в залежності від зносу. Патрубок радіатора системи охолодження для актуальних версій автомобілів General Motors можна оглянути та замовити за посиланням https://bex-space.com/patrubok-radiatora-sistemy-ohlazhdeniya-general-motors-1337488.

Гальмівні колодки

В більшості інструкцій з експлуатації легкових автомобілів зазначено що гальмівні колодки та інші елементи що використовуються для зупинки руху коліс варто замінювати після 50 або 60 000 км пробігу автомобіля. Якщо водій використовує агресивний стиль керування, така заміна може відбуватися значно раніше, наприклад після 20 – 30 000 км пробігу авто.

Взагалі, відстеження роботи гальмівних колодок в цілому гальмівної системи є важливою складовою використання і безпеки як водія, так і пасажирів.

Свічки запалювання

Заміна свічок запалювання на нові зазвичай регламентуються як необхідна дія після кожного проходження авто 50-100 тисяч км. Це пов'язано з тим, що свічки запалювання мають значний знос внаслідок постійної експлуатації в умовах високої сили струму щоденного застосування в авто. Свічка запалювання Ultra є доступною для придбання за посиланням https://bex-space.com/ru/svecha-zazhiganiya-beru-ultra-14fr-7du2-beru-z193. Також в інтернет-магазині є свічки запалювання для авто різних марок та моделей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...