• Головна
  • Реєстрацію на виплати для переселенців від французької гуманітарної організації відкрили у Краматорську
10:30, 11 жовтня 2023 р.

Реєстрацію на виплати для переселенців від французької гуманітарної організації відкрили у Краматорську

Фінансова допомога від французької гуманітарної організації "Solidarites International" доступна для зареєстрованим у Краматорсьу переселенцям із зон бойових дій. Про це 10 жовтня повідомила Краматорська міська рада.

Розмір допомоги складає 10 800 гривень (3600 грн на місяць – загалом за 3 місяці). Вона надається внутрішньо переміщеним особам, які отримали довідки про взяття на облік ВПО протягом останніх 30 днів в Краматорській громаді.

Реєстрацію здійснюють у будівлі Дитячої центральної бібліотеки, по вул. Паркова, 14, з понеділка по п’ятницю – 09:00-15:30 та по суботах – 09:00-12:30, попередній запис за тел.: (066) 196-58-62 (пн-пт: 08:00-18:00).

Для реєстрації на отримання виплат необхідно надати оригінали наступних документів: паспорт або ID-картка, довідка про індивідуальний податковий номер, довідку ВПО, свідоцтво про народження дитини.

У пресслужбі звертають увагу, що неповнолітні діти не можуть подаватися окремо від батьків, тобто в ситуації, коли мати зареєстрована більше 30 днів тому, а дитина щойно, заявка на дитину буде відхилена. А особи, які не мають ІПН за релігійними причинами, повинні мати відповідний штамп у паспорті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...