• “Срібло” на етапі Кубку світу з шашок виборола краматорська спортсменка
10:13, 20 жовтня 2023 р.

“Срібло” на етапі Кубку світу з шашок виборола краматорська спортсменка

Про це повідомляє Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Загалом від початку 2023 року на міжнародних змаганнях спортсмени Донеччини здобули 608 нагород, серед яких: 260 золотих медалей, 187 срібних та 161 бронзова медаль.

Надія Чижевська – представниця Краматорської громади та срібна призерка Кубку світу з шашок «черкес», який 14-15 жовтня відбувся у Чехії.

Олімпійці вибороли 216 нагород, неолімпійці – 310, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 82. Протягом минулого тижня з 9 по 15 жовтня представники Донеччини вибороли 19 нагород на міжнародних змаганнях, з яких 6 золотих, 7 срібних та 6 бронзових. Визначні результати за кордоном наші атлети показали в шести видах спорту.

Бодібілдинг – Роман Губрій, який представляє Костянтинівську громаду став переможцем міжнародного турніру в Іспанії.

Велосипедний спорт – Валерія Кононенко – спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та представниця міста Лиман здобула бронзову медаль.

Дзюдо – золоту медаль виборов Олександр Курбацький, вихованець Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи і представник міста Слов’янськ

Карате WKC – 12 нагородами поповнили спортсмени Селидівської і Курахівської громад. Аліна Берник здобула «золото» та «срібло» (вікова група 12-13 років, куміте та командне ката); Дар’я Бєляєва – два «срібла» (12-13 років, ката, командне ката); Софія Бичик – «срібло» та дві «бронзи» (12-13 років, командне ката, куміте і ката); Софія Руфф – «срібло» та «бронзу» (21-40 років, командне куміте, вікова група 16-17 років, куміте); Марк Бурмістров – «срібло» та «бронзу» (командне ката, ката); Захар Тітух – «бронзу» (10-11 років, куміте).

Кікбоксинг WAKO – здобули золото вихованці спортивної школи та представники м. Курахове: Давід Ткачук посів перше місце у ваговій категорії 63,5 кг, Микола Ткачук став кращим також у категорії 63,5 кг, але в молодшій за Давіда віковій групі, Андрій Кирієнко святкував перемогу в категорії 60 кг.