• Головна
  • Проводити мітинги та масові заходи офіційно заборонили у Дружківці
15:40, 25 жовтня 2023 р.

Проводити мітинги та масові заходи офіційно заборонили у Дружківці

Проводити мітинги та масові заходи офіційно заборонили у Дружківці, фото-1

Керівник Дружківської військової адміністрації Сергій Боєвський підписав розпорядження «Про заборону на проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів на період дії воєнного стану в Україні на території Дружківської міської територіальної громади».

У розпорядженні начальник ВА посилається на укази президента України «Про введення воєнного стану», «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Донецькій області», закон України «Про правовий режим воєнного стану» та інші. У документі акцентовано, що заборона на проведення масових заходів впроваджується «з метою збереження життя та здоров'я населення».

«Заборонити проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів на період дії воєнного стану в Україні на території Дружківської міської територіальної громади», - йдеться в розпорядженні.

Зазначимо, що правовий режим воєнного стану був введений в Україні указом президента 24 лютого 2022 року. Згідно зі ст. 8 закона України «Про правовий режим воєнного стану» військові адміністрації можуть «забороняти проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів».

У Дружківці офіційно заборонили проводити мітинги та масові заходи

У Дружківці офіційно заборонили проводити мітинги та масові заходи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...