• Головна
  • День української писемності та мови відзначили у Краматорську
22:12, 27 жовтня 2023 р.

День української писемності та мови відзначили у Краматорську

Українська мова є одним з найцінніших надбань нашої державності: красива й милозвучна вона лине глибоко до серця кожного українця! Мова є ознакою, що дає нам право називатися нацією. Вона — наша найбільша народна цінність, скарбниця духовних надбань, життєвого досвіду, праці та творчості багатьох поколінь.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Сьогодні, 27 жовтня, співробітники Краматорської міської військової адміністрації та виконавчого комітету Краматорської міської ради взяли участь у написанні диктанту національної єдності.

День української писемності та мови збігається з Днем пам’яті преподобного Нестора Літописця. Після переходу Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на новоюліанський календар обидва свята змістилися з 9 листопада саме на 27 жовтня. Тож вперше у 2023 році ми відзначаємо це свято у нову дату.

Текст загальнонаціонального диктанту — “Дороги України”, — написала письменниця та лавреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Диктував текст актор театру та кіно Олексій Гнатковський.

Вже 30 жовтня текст Диктанту мають оприлюднити назагал, а до того учасники можуть надсилати свої роботи на перевірку. Їх можна надіслати поштою або на e-mail: паперові листи приймають на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26; важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 29 жовтня. фотографії чи відскановані роботи прийматимуть електронну пошту [email protected]. Листи приймаються до 11:00 30 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...