• На змаганнях з армрестлінгу відзначилися краматорські спортсмени
17:07, 17 листопада 2023 р.

На змаганнях з армрестлінгу відзначилися краматорські спортсмени

11 листопада в Харкові відбувся Відкритий Кубок міста з армрестлінгу «Tatevosyan Cup». Краматорський рукоборець Зуяков Богдан виграв перше місце на праву руку та посів друге місце на ліву руку в категорії понад 95 кг.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Турнір був проведений на честь відомого харківського параспортсмена Миколи Татевосяна. У змаганнях взяли участь понад 100 армрестлерів, які були розділені на кілька вагових категорій серед чоловіків, жінок та параспортсменів.

Також Краматорськ представляли :

Скрипник Олександр в категорії 95 кг зайняв 13 та 9 місце відповідно.

Сокотнюк Владислав у ваговій категорії до 85кг зайняв 12 місце на лівій та 5 місце на правій руці.

Зуяков Андрій у ваговій категорії до 75кг зайняв 5 місце на лівій та 6 місце на правій руці.

Нагадаємо, 28 жовтня відбувся «Відкритий турнір з армрестлінгу пам’яті загиблих захисників і захисниць України» у місті Тернівка Дніпропетровської області. Брати з Краматорська зайняли призові місця.