• 2 бронзовими медалями на чемпіонаті світу відзначилися кікбоксери Донеччини
23:16, 29 листопада 2023 р.

2 бронзовими медалями на чемпіонаті світу відзначилися кікбоксери Донеччини

З 17 по 26 листопада в португальському місті Албуфейра відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, за підсумками якого в командному заліку серед 70 країн збірна Україна посіла 6 місце, маючи в активі 6 золотих, 10 срібних та 9 бронзових нагород. Дві «бронзи» додали до національної скарбнички спортсмени Донецької області, які виступили в розділі фул-контакт.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Данило Стрілець із міста Курахове у ваговій категорії 54 кг здобув перемоги над суперниками з Мексики та Маврикію, але в поєдинку за вихід у фінал поступився представнику Казахстану.

Микита Курдюков із міста Авдіївка в категорії 51 кг у півфіналі поступився опоненту з Туреччини.

Ще два кікбоксери Донеччини з Курахового на світовій першості в Португалії у розділі фул-контакт опинилися поза п’єдесталом пошани. Владислав Гіда у ваговій категорії 63,5 кг переміг спортсмена з Йорданії та поступився супернику з Аргентини. Данило Проломов у категорії 57 кг поступився представнику Йорданії.