• Головна
  • На платній основі тепер надаються деякі послуги в КНП «ДТМО» у Краматорську
09:45, 6 грудня 2023 р.

На платній основі тепер надаються деякі послуги в КНП «ДТМО» у Краматорську

На платній основі тепер надаються деякі послуги в КНП «ДТМО» у Краматорську, фото-1

​​

З 01.12.2023 деякі послуги що не покриваються програмою медичних гарантій в КНП «ДТМО» КМР будуть надаватися на платній основі.

В соціальних мережах було поширено інформацію про те, що в дитячій лікарні Краматорська у жінки взяли гроші за прийом до вузького спеціаліста. В повідомленні жінка вказувала, що була «приємно» здивована тим, що 1 грудня поточного року з неї взяли гроші у розмірі 135 гривень за прийом лікаря вузької спеціалізації.

Чому так сталося та чи дійсно потрібно тепер сплачувати гроші за прийом до лікаря?

У відділі охорони здоров’я Краматорської міської ради повідомили, що скоріше за все у жінки не було відповідного направлення від сімейного лікаря і саме тому її довелось сплатити за прийом до лікаря вузької спеціалізації.

«Якщо немає направлення від сімейного лікаря, то послуги вторинної медицини працюють по прейскуранту платних послуг, як і по всій Україні. Для порівняння: є направлення сімейного лікаря або ти після операції: КТ безкоштовно. Хочеш без спрямування КТ зробити з якихось причин, тоді є прейскурант платних послуг»,-розповіли в відділі охорони здоров’я Краматорської міської ради.

За логікою медичної реформи таким чином лікарні мають заробляти власні кошти для покриття власних якихось мінімальних потреб, а не тільки витягати гроші із міських бюджетів. Так робить більшість лікарень в Україні.

Якщо вивчити питання більш детальніше, то з’ясовується, що Західна Україна-лідер по платним послугам, а також Київ, Харків та Дніпро.

З 01.12.2023 деякі послуги що не покриваються програмою медичних гарантій в КНП «ДТМО» КМР будуть надаватися на платній основі. Інформація про перелік та вартість платних медичних послуг оприлюднена на сайті https://dtmo-krm.lic.org.ua та на інформаційному стенді в лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...