• На Чемпіонаті Донецької області з пауерліфтингу перемогли спортсмени з Краматорська
09:07, 12 січня

У Львові 5-6 січня відбувся чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. У обласному чемпіонаті взяли участь титуловані пауерліфтери Донеччини.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

За підсумками змагань у командному заліку серед чоловіків перше місце посіли спортсмени з Краматорська, а друге Дружківська міські громада. Серед жінок першу та другу сходинку посіли команди з Дружківської та Краматорської громад.

Турнір відкрив змагальний сезон 2024 року з цього виду спорту і став відбірковим до дорослого чемпіонату України, що має пройти в лютому на Івано-Франківщині.