• Головна
  • На змаганнях в Естонії 4 нагороди вибороли сумоїсти Донеччини
10:10, 21 лютого

На змаганнях в Естонії 4 нагороди вибороли сумоїсти Донеччини

17 лютого в естонському Вінні відбувся міжнародний турнір з сумо «West-Viru Open», що зібрав 150 учасників із 10 країн. Від Донецької області в складі збірної команди України виступили два представники Бахмутської міської громади — заслужений майстер спорту Олександр Вересюк і майстер спорту міжнародного класу Єлизавета Моренко. У їхньому активі — 4 нагороди.

Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Олександр Вересюк виборов дві золоті медалі — у ваговій категорії +115 кг та в абсолютній ваговій категорії.

Єлизавета Моренко перемогла у ваговій категорії +80 кг та стала бронзовою призеркою в абсолютній ваговій категорії.

Наставником сумоїстів Донеччини є заслужений тренер України з Бахмута Олег Рева.

сумоїсти 2

сумоїсти 2

Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДАсумоїсти 3Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДАсумоїсти 4Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДАсумоїсти 5Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Загалом на турнірі в Естонії українська збірна з сумо здобула 9 золотих, 6 срібних і 3 бронзові медалі, посівши перше місце в загальнокомандному заліку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію