![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
09:30, 23 лютого
У Кіндратівці Краматорського району відпрацювала мобільна бригада Дружківського міського центру зайнятості
Учасники заходу отримали інформацію з питань працевлаштування, профнавчання, отримання ваучерів на навчання, можливостей участі у грантових програмах щодо започаткування або розширення вже діючого бізнесу тощо.
Про це повідомили у Донецькій обласній державній адміністрації.
За підсумками заходу чотирьом учасникам було видано направлення на працевлаштування, п’ятеро громадян візьмуть участь у суспільно корисних роботах. Також четверо місцевих мешканців виявили бажання пройти навчання у закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
![консультації консультації](/dist-assets/images/cap.jpg)
консультації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...