• Призові місця на чемпіонаті України з пауерліфтингу посіли краматорські спортсмени
23:34, 15 березня

З 24 лютого по 1 березня у місті Коломия Івано-Франківської області проходив чемпіонат України з пауерліфтингу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Краматорськ представляли 8 спортсменів.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Бичков Олексій молодший серед юнаків в ваговій до 66 кг з результатом 100 кг посів 2 місце.

Завізістов Михайло серед юніорів в ваговій категорії до 59 кг з результатом 80 кг посів 2 місце.

Андреєв Єдуард серед юніорів в ваговій категорії до 74 кг з результатом 162,5 кг посів 2 місце.

Рожанський Дмитро серед юніорів в ваговій категорії до 105 кг з результатом 200 кг посів 2 місце.

Вовчок Дмитро став переможцем серед юніорів в ваговій категорії +120 кг з резуль-татом 237,5 кг.

Загоруйко Валентина святкувала перемогу серед жінок в ваговій категорія +84 кг з результатом 140 кг.

Бичков Олексій серед чоловіків в ваговій категорії до 120 кг з результатом 312,5 кг посів 2 місце.

Шевченко Андрій серед чоловіків в ваговій категорії +120 кг з результатом 340 кг. посів 1 місце.

За результатами змагань наші спортсмени отримали 4 ліцензії на чемпіонат Європи з жиму лежачи та 2 ліцензії на чемпіонат світу з жиму лежачи.